ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав новий буровий верстат Epiroc DM75 D

Кривий Ріг, 28 січня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» поповнив свій парк гірничої техніки верстатом Epiroc DM75 D. Витрати компанії на придбання нового верстата для буріння вибухових свердловин у кар'єрі № 2-біс склали майже 36 млн грн.


Бурові верстати серії DM протягом останніх років набувають великої популярності на підприємствах нашого регіону та у світі. Вони підтвердили свою ефективність і надійність у непростих умовах експлуатації, а також визнані автономними, маневреними та безпечними. Верстат Epiroc DM75 D призначений для обертального буріння вертикальних і похилих свердловин. Максимальна глибина буріння становить 51,2 м при використанні штанг довжиною понад 10 м.


Артем Кузнєцов, начальник відділу з розвитку гірничого виробництва гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Керівництво компанії ухвалило рішення оновити парк бурової техніки, адже буріння - це початкова операція, від якої залежить увесь подальший ланцюжок видобутку й виробничий процес в цілому. Сучасний Epiroc DM75 D оснащений модернізованою муфтою, потужним компресором низького тиску, дизельним двигуном Caterpillar потужністю 800 кінських сил. Верстат не прив'язаний до електромереж, це дає йому можливість швидко пересуватися, маневрувати та працювати у будь-яку погоду. Продуктивність верстата до 10 погонних метрів на годину. Важливо, що процес буріння буде більш екологічним завдяки встановленій системі вологого пилопридушення.

Верстат DM75 D має декілька особливостей, які забезпечують оператору безпечні робочі умови. Агрегат оснащено утримуючим клапаном подачі, вирівнюючими домкратами та клапанами утримання навантаження. Комфортна кабіна з покращеною оглядовістю сертифікована за стандартом FOPS (захист від об'єктів, що падають). На монітор у кабіну машиніста виведені параметри роботи верстата та буріння: положення штанги, швидкість і глибина. Управління всіма робочими функціями верстата здійснюється зі спеціальної панелі, ергономічна компоновка якої дозволяє швидко перемикатися з режиму буріння у режим переміщення, що підвищує продуктивність роботи.

Загалом в даний момент в «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовуються чотири бурових верстати СБШ, п'ять машин Pit Viper, електричний верстат серії DM 75 E та верстат Roc L8 для постановки у граничні положення бортів кар'єра. Новий верстат Epiroc DM75 D після оформлення необхідної дозвільної документації приступить до роботи у кар'єрі № 2-біс підприємства. У планах компанії на 2021 рік - придбання ще одного нового верстата для контурного буріння у кар'єрах.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021