ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» оновив парк спецтехніки

Кривий Ріг, 4 лютого 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» оновив автопарк автотранспортного управління підприємства. До роботи приступив новий ваговоз на базі Mercedes - сідельний тягач, який компанія придбала разом з напівпричепом вантажопідйомністю 60 тонн для перевезення великогабаритних і надважких вантажів. Загальна вартість автотехніки становить майже 3,8 млн грн.


Нове придбання дозволить розширити можливості перевезень, у тому числі негабаритних вантажів, що важливо для «АрселорМіттал Кривий Ріг», де регулярно проводяться капремонти та будуються нові промислові об'єкти. Маршрут ваговозу пролягатиме між промисловими ділянками гірничого департаменту, агломераційних, доменних, ремонтних цехів. Тягач має сучасну ходову систему, потужний двигун, покращену гальмівну систему, клімат-контроль, а також бортову електроніку, що значно полегшує роботу водія.

Технічні параметри напівпричепа дозволяють перевозити на ньому важку техніку та нестандартні вантажі. Його основна робоча база має довжину 9 метрів з можливістю збільшення до 14 метрів. Тракторний причіп оснащений залізними ланцюгами для кріплення та фіксації вантажів для безпечних перевезень.

Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав для забезпечення роботи виробничих ділянок два самоскиди МАЗ вантажопідйомністю по 25 тонн кожен і бортовий автомобіль МАЗ, обладнаний вантажною платформою з крано-маніпуляторною установкою. Також на підприємстві почав працювати новий навантажувач Maximal FD 50 T-M вантажопідйомністю 5 тонн. На його придбання компанія направила 1,5 млн грн. Це спеціальний транспорт, призначений для підняття, переміщення, розвантаження-завантаження піддонів за допомогою вил - спеціального навісного обладнання. На виробництві він переважно допомагатимете розвантажувати піддони з вогнетривкою цеглою, яка застосовується для футерування конвертерів. Серед новинок гірничого департаменту підприємства - бортовий автомобіль КрАЗ підвищеної прохідності та новий комбінований дорожній автомобіль МАЗ. Оновлення технологічного автотранспорту продовжиться і у 2021 році.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021