ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Парк спецтехніки «АрселорМіттал Кривий Ріг» поповнився двома вантажними автомобілями

Кривий Ріг, 17 лютого 2021 г. «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізує програму з оновлення парку вантажної техніки. До роботи в автотранспортному управлінні приступили два самоскиди МАЗ-6501С5.

На придбання нової техніки підприємство направило 3,5 млн гривень.

Кожен МАЗ може перевозити до 20 тон вантажу - в основному сипучого. У той же час спецтехніка здатна підняти на борт і більш габаритний вантаж, наприклад, металоконструкції або різне обладнання. Місця для цього вистачає, адже довжина автомобіля складає майже 4,5 метра, а ширина доходить до 2,5 метрів.

Самоскиди мають платформу із заднім розвантаженням, функцію обігріву платформи і підігрівач двигуна. Це дуже зручно в холодну пору року.

Техніка маневрена, універсальна, легка в експлуатації.

Кабіна водія обладнана розумною електронікою. Вона дозволяє спостерігати за технічним станом автомобіля, стежити за роботою всіх його систем і процесами. Максимальна швидкість автомобіля обмежена електронікою до 85 кілометрів на годину.

Нові МАЗи проходять обкатку в умовах виробництва. У тому числі вони задіяні на транспортуванні запасних частин для обладнання з центрального департаменту по утриманню і ремонтам в цехи підприємства. Крім цього, автосамоскиди будуть обслуговувати доменний цех №2 - повезуть матеріали та інші вантажі, необхідні для стабільної роботи дев'ятої доменної печі.

В кабіні водія все передбачено для комфортної роботи: зручне сидіння, система клімат-контролю, надійна шумоізоляція.

Нагадаємо, в 2020 році підприємство придбало два самоскиди МАЗ, а також бортовий автомобіль МАЗ, обладнаний вантажною платформою з крано-маніпуляторною установкою. Також до роботи приступив навантажувач Maximal вантажопідйомністю 5 тон, який призначений для підняття, переміщення, розвантаження-завантаження піддонів за допомогою вил - спеціального навісного обладнання. Його задіють на розвантаження піддонів з вогнетривкою цеглою, який застосовується для футерування конвертерів.

У гірничому департаменті експлуатують новий бортовий автомобіль КрАЗ підвищеної прохідності і комбінований дорожній автомобіль МАЗ.

У 2021 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить інвестувати в придбання спецтехніки.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021