ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить гарячі випробування агломашини № 2 після реконструкції

Кривий Ріг, 4 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує масштабну еко-модернізацію агломераційного цеху № 2. Це один з ключових інвестпроектів компанії, який дозволить суттєво знизити промислове навантаження на регіон і місто. До теперішнього часу модернізовано вже п'ять з шести агломашин цеху: №№ 1, 2, 4, 5, 6. Кожна - із впровадженням сучасної системи газоочистки, аспірації та автоматизації.


Восени минулого року підприємство виконало реконструкцію агломашини № 2, на якій наразі проводяться гарячі випробування. Під час модернізації агломашини замінили газоочистку, запальний горн на більш сучасний та енергоефективний, спекательні візки із збільшенням шару спікання до 450 мм. Також збудований новий електрофільтр і здійснена повна заміна газової системи агломашини, лінійного охолоджувача та його дуттєвих вентиляторів. На газовому колекторі встановлені нові двоконусні затвори та пиловий конвеєр закритого типу, що запобігатиме запиленості. Крім того, відремонтовано будівлі та споруди, які входять до комплексу агломашини № 2.

Під час робіт впроваджені нові ефективні системи аспірації та автоматизації технологічного процесу. Це дозволить значно скоротити викиди пилу на агломашині і досягти більш високої продуктивності та надійності обладнання.

Після реконструкції на чотирьох агломашинах аглоцеху № 2 вже встановлено нове газоочисне обладнання та електрофільтри виробництва Італії та Данії. Також встановлено нові запальні горни з енергоефективною системою запалювання, завдяки чому вдається знизити витрати природного газу. В результаті оновлення другого аглоцеха викиди пилу на кожній з шести агломашин будуть скорочені на 250 тонн на рік. Загальна вартість проекту реконструкції аглоцеха № 2 становить понад 180 млн доларів.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021