ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підвищує зарплату своїм співробітникам

Кривий Ріг, 19 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, з 1 травня підвищує оклади всім своїм співробітникам і працівникам дочірніх підприємств на 5%. Крім того, заплановано диференційне підвищення окладів для тих категорій працівників, заробітна плата яких є нижчою за медіану ринку. Ці категорії визначені на підставі порівняльного аналізу ринку заробітних плат українських промислових підприємств за методикою міжнародної консалтингової компанії Hay Group.

Питання підвищення зарплати на підприємствах гірничо-металургійної галузі детально обговорювалося на всіх рівнях, у тому числі з представниками Центрального Комітету профспілки металургів і гірників України. Крім того, впродовж декількох місяців керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить напружені переговори з профспілками на місцевому рівні про можливі варіації підвищень зарплат з урахуванням їхніх пропозицій. Однак не з вини підприємства переговорний процес вочевидь затягнувся, що віддаляло підвищення окладів на невизначений термін. Зважаючи на інтереси працівників, одразу після виплати 13-ої зарплати у повному обсязі, керівництво компанії ухвалило рішення про підвищення зарплати.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Щиро дякую всім працівникам «АрселорМіттал Кривий Ріг», - з властивою нам сталевою витримкою вдалося подолати випробування найскладнішого в історії галузі 2020 року. В умовах пандемії ми зберегли стабільне виробництво, а головне - увесь наш колектив і соціальні зобов'язання. Але, на жаль, вже з початку 2021 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» зіткнувся з низкою нових викликів. Так, вже третій місяць компанія перебуває у режимі очікування дозвільних документів від Міністерства охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України. У стані простоювання наразі знаходиться агломераційний цех металургійного виробництва. Простоювання аглоцеха негативно впливає на загальний рівень виробництва. Це також може спричинити подальшу зупинку виробничих потужностей в усіх переділах з відповідними наслідками для значної частини персоналу. З кожним днем ситуація погіршується. Проте, ми все ж сподіваємося на оптимістичний сценарій розвитку подій, що дозволить забезпечити підвищення добробуту наших людей та успішну роботу «АрселорМіттал Кривий Ріг» в майбутньому.

Довідка:
Минулого тижня працівники підприємства отримали так звану 13-ту зарплату - винагороду за підсумками роботи за попередній рік, яка визначається, виходячи з розміру середнього заробітку за фактично відпрацьований час. Цього року на виплату 13-ої зарплати «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив близько 415 млн грн. За 2020 рік середня заробітна плата в «АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшилася на 5,5% і склала 19 062 грн. Це на 24% вище середньої заробітної плати по Україні та на 10% вище, ніж у чорній металургії. За підсумками минулого року рівень зарплат на підприємствах чорної металургії (17,3 тис. грн) традиційно суттєво перевищив середній показник по Україні (11,5 тис. грн).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021