ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Заява заступника гендиректора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Артема Філіп'єва з приводу подання від ПМГУ Наглядовій раді

- Компанія не згодна з вимогами профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості (ПО ПМГУ). Цей документ підписаний одноосібно головою ПО ПМГУ Наталією Маринюк, і в його суті вбачається виключно суб'єктивна оцінка. Всі 15 років роботи АрселорМіттал в Україні ми повністю виконуємо вимоги Колективного договору підприємства. У разі необхідності компанія готова захистити свою правоту в суді.

Так, з 1 травня всім працівникам підвищили заробітну плату, а раніше персоналу виплачена «13-а зарплата» в якості бонусу. За результатами минулого року в охорону праці та виробничу безпеку ми інвестували 14,1 млн доларів, а у розвиток виробництва - 296,3 млн доларів. Незважаючи на усі складності роботи в умовах пандемії, компанія виконує всі зобов'язання перед своїми працівниками, місцевою громадою та державою у вигляді вагомих податкових платежів, сума яких обчислюється мільярдами гривень.

Навпаки, в опублікованому тексті подання від ПО ПМГУ її голова, по суті, вимагає скасувати підвищення зарплати для всіх працівників підприємства, яке вже набрало чинності.

Ми вкотре закликаємо профспілки негайно приступити до конструктивного діалогу, в тому числі й щодо подальшого покращення соціальних гарантій для наших працівників. Впевнені, що ті профспілкові організації, які справді захищають реальні інтереси трудового колективу, а не задовольняють власні політичні амбіції, продовжать спільне обговорення важливих для усіх співробітників питань.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021