ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» планує збільшити свій вагонний парк в півтора раза

Кривий Ріг, 3 червня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» розглядає можливість ввести в обіг 1 200 нових вагонів у 2021-2022 рр. При цьому власний вагонний парк підприємства збільшиться в півтора раза, що дозволить швидше доставляти продукцію покупцям, а комбінат своєчасно забезпечувати сировиною.

Бікрам Вірди, заступник генерального директора з постачання «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- До рішення про велику закупівлю нових вагонів нас підштовхують кілька факторів. Наразі ми нарощуємо відвантаження своєї продукції на експорт. При цьому нас не цілком влаштовує технічний стан вагонної бази в Україні. Оновлений вагонний парк забезпечить безпечне та оперативне транспортування нашої продукції до українських портів. Ми зможемо планувати свою логістику незалежно від ситуації на ринку залізничних перевезень і наявності вагонів. Це допоможе зменшити витрати на доставку вихідних і вхідних вантажів. Крім того, власні вагони обходяться дешевше - приблизний термін окупності становить 3-4 роки.

За нашими оцінками, ініціативи про списання напіввагонів з перевищенням нормативного терміну служби, представлені уряду, можуть призвести до дефіциту на ринку та великого стрибка цін на перевезення. Також деякий прояв дефіциту вагонів традиційно можна очікувати влітку-восени у зв'язку з пожвавленням ринку будівельних вантажів. Тому нам хотілося б розраховувати на власні сучасні вагони і бути більш гнучкими в умовах роботи з Укрзалізницею та операторами вантажоперевезень.

Довідка:

Рухомий склад «АрселорМіттал Кривий Ріг» призначений для вивезення металопродукції та залізорудної сировини, а також для поставок на підприємство сировини. Основними логістичними напрямками є перевезення агломераційної руди та металопродукції, а також назад вхідної сировини - вапняку, вугілля, коксу, коксового дріб'язку. Окрім напіввагонів, підприємство також використовує у вантажоперевезеннях думпкари, платформи, цистерни, окатишевози, коксовози та цементовози.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021  -  2022