ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» призначили заступника гендиректора з адміністративних питань і директора з галузевих відносин і соціального розвитку

Сьогодні Артем Філіп’єв, дотепер – заступник генерального директора з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комунікацій, зайняв новостворену посаду заступника генерального директора з адміністративних питань «АрселорМіттал Кривий Ріг». На новій посаді Артем відповідатиме за управління персоналом, взаємодію з органами державної влади, комунікацію та юридичні питання. У компанії розширили сферу відповідальності Артема після того, як він успішно урегулював низку правових, репутаційних та GR-питань упродовж непростого періоду підвищеної уваги державних органів до компанії, ринкових потрясінь та пандемії COVID-19.

“Артем допоміг провести компанію крізь численні труднощі та досягти багатьох перемог. Я повністю впевнений у його управлінських навичках, розумінні нашого бізнесу та вмінні бачити суть проблеми. У час, коли ми трансформуємо «АрселорМіттал Кривий Ріг» на сучасне європейське підприємство, досвід Артема і його стратегічне мислення допоможуть нам вивести управління компанією на новий рівень», - сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Юлію Чермазович, дотепер – директор департаменту з персоналу, компанія призначила директором із галузевих відносин і соціального розвитку. Вона зосередиться на сталому розвитку підприємства і продовжить розвивати стратегічні взаємини компанії з профспілками галузевими об’єднаннями, освітянами та місцевими громадами.

«Юлія зробила неоціненний внесок у розбудову продуктивних відносин з освітянами, лідерами профспілок та нашою місцевою спільнотою. Вона буде амбасадором і адвокатом АрселорМіттал в українській та міжнародній екосистемах, які ми розвиваємо», - сказав Мауро Лонгобардо.

Останнім часом Юлія очолювала успішну ініціативу з перезапуску стратегічних взаємин із 11-ма профспілками, які працюють на підприємстві. Ініційований нею проект «Нова фабрика» у партнерстві з двома провідними криворізькими університетами та програма залучення молоді до кар’єри у металургії отримали схвальні відгуки від освітньої спільноти та інших партнерів.

Нові призначення відображають загальний напрям змін у корпорації, спрямований на сталий розвиток і підвищення якості управління в нашому регіоні. Обидва керівники й надалі підпорядковуватимуться безпосередньо генеральному директору «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Артем Філіп’єв розпочав свою кар’єру в 2003 році, очоливши благодійний фонд, який надає безоплатну юридичну допомогу. Потім працював у юридичній фірмі Rechtsanwalt-Ukraine. У 2010-2011 роках був деканом юридичного факультету Національного університету «Острозька академія». Після цього повернувся у корпоративний сектор і займав посаду головного юрисконсульта у низці міжнародних компаній. До «АрселорМіттал Кривий Ріг» приєднався у 2018 р. на посаді головного юрисконсульта адміністрації з правових питань, а потім зайняв посаду заступника генерального директора з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комунікацій. Навчався у Національному університеті «Острозька академія» та в Маастрихтському університеті (Нідерланди). Здобув ступінь кандидата юридичних наук в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Юлія Чермазович працює на підприємстві понад 17 років. Почала свою кар’єру з позиції стажера. Успішно виросла до керівних посад і у 2018 році була призначена в.о. директора, а потім - директором департаменту з персоналу. На цій посаді вона відповідала за реалізацію HR-стратегії, опікувалась питаннями утримання, мотивації, навчання і розвитку персоналу, залучення персоналу, в тому числі, молоді, а також підвищенням престижу професій ГМК. У 2004 році закінчила Криворізький технічний університет з дипломом магістра за спеціальністю «Економіка підприємства».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021