ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Сергій Лавриненко призначений заступником гендиректора з виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 23 липня 2021 р. Сергій Лавриненко – дотепер головний інженер (забезпечення виробництва та ремонти), обійняв посаду заступника генерального директора з металургійного виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг». На цій посаді Сергій відповідатиме за управління виробничими процесами та координацію діяльності структурних підрозділів найбільшого українського гірничо-металургійного підприємства.

«Інженерне мислення Сергія разом з багатим практичним досвідом роботи в енергетиці, ремонтах, реалізації CAPEX проєктів допоможуть посилити ефективність управління нашим підприємством в процесі його трансформації. У нас попереду багато амбітних проектів – будівництво нового кисневого блоку, реконструкція доменної печі № 9 та оновлення газоочисток у конвертерному цеху, впровадження інноваційних технологій у сфері енергозбереження та зеленої енергії. Ми раді йти цим шляхом разом з такими професіоналами як Сергій, які досконало знають виробництво та готові до змін, які відчує уся галузь» - сказав Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Сергій Лавриненко працює в «АрселорМіттал Кривий Ріг» з 2014 року. Обіймав посаду заступника директора енергетичного департаменту з технології, а у лютому 2019 року став директором енергетичного департаменту-головним енергетиком, де відповідав за організацію безперебійної роботи електро- та енергообладнання в цехах підприємства, забезпечення структурних підрозділів енергоресурсами, управління системою ефективного використання палива й енергоресурсів.

З 31 жовтня 2019 року Сергій Лавриненко працював на посаді головного інженера адміністрації з виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Свою професійну діяльність починав у 1995 році електромонтером цеху мереж та підстанцій на металургійному комбінаті «Азовсталь», де згодом став головним енергетиком. Далі працював заступником, начальником центральної електротехнічної лабораторії, головним інженером управління головного енергетика, а у 2013-му – очолив цей підрозділ.

Здобув вищу освіту у 2003 році в Приазовському державному технічному університеті за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання» (м. Маріуполь).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021