ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

"АрселорМіттал Кривий Ріг" піднімає працівникам зарплати, пропонує профспілкам трирічний план

30 липня 2021 р., Київ – За результатами зустрічі з представниками профспілок, «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосив сьогодні пропозицію щодо підвищення заробітної плати всім своїм працівникам щонайменше на 10% у два етапи: на 5% 1 жовтня 2021 року та ще мінімум на 5% на початку II кварталу 2022 року. Оклади для деяких категорій працівників виростуть і на більший відсоток, до 30%, що усуне дисбаланси, виявлені профспілками після останнього підвищення в травні 2021 року.

Щоб відзначити успішну роботу компанії в 2021 році і відсвяткувати 87-річчя підприємства, компанія виплатить співробітникам 14-ту зарплату: 50% від базової зарплати до Дня підприємства 4 серпня і ще 50% - наприкінці року.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» запропонував представникам профспілок, які брали участь у зустрічі, що протягом наступних трьох років, з 2022 по 2024 рік, підприємство підвищуватиме заробітну плату працівникам двічі на рік, у травні та жовтні, на відсоток, не нижчий за офіційний рівень інфляції за попередній рік. Протягом цього періоду щорічне травневе підвищення гарантовано буде дорівнювати офіційному рівню інфляції за минулий рік плюс 1% мінус відсоток підвищення зарплати у жовтні попереднього року. У жовтні кожного року протягом цього періоду підвищення буде дорівнювати, як мінімум, 50% прогнозованого рівня інфляції поточного року плюс 1%.

Офіційної відповіді від очільників усіх профспілок, яка дозволить втілити цю пропозицію без зволікання вже за декілька днів, очікують наступного тижня.

«Фінансова стабільність є важливою для наших співробітників. Враховуючи це, ми сподіваємося домовитися з профспілками про план дій на три роки, який дасть можливість кожному планувати свої витрати і доходи прозоро й передбачувано», – сказав генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо.

Компанія пропонує зафіксувати домовленості на три роки, щоб встановити чіткі правила для всіх, забезпечити постійне зростання виробництва і створити умови для стійкого припливу інвестицій, вкрай необхідних для модернізації виробничих потужностей, підвищення безпеки праці і зменшення впливу на навколишнє середовище та сконцентруватися на інших нагальних для трудового колективу питаннях.

«Я не поділяю способу мислення «ми проти них», який намагаються нав’язати нашим співробітникам, я особисто прагну досягти згоди з усіма представниками трудового колективу. Для мене, всі 21 000 працівників – це одна команда, зі спільними успіхами і спільними викликами. У першому півріччі цього року ринки були для нас сприятливими, і ми хотіли б, щоб всі наші співробітники, змогли відсвяткувати цей успіх», – сказав Лонгобардо.

«Наша мета – стала ефективність і зростання нашої компанії, а також добробут і мотивація всіх наших співробітників. Ми сподіваємося, що профспілки, які діють на підприємстві, поділятимуть наше переконання, що саме діалог, а не особисті інтереси та маніпуляції, що затягують прийняття узгоджених рішень в інтересах перш за все простих робітників, – це шлях до досягнення цих цілей в інтересах компанії та колективу», – сказала директор з галузевих відносин та соціального розвитку Юлія Чермазович, яка очолює переговорний процес із профспілками.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021