ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - стратегічний партнер «Метал-Форуму Україна 2008»

Сучасний стан, актуальні проблеми та прогнозування розвитку ринку сталі, - ці та інші не менш важливі питання піднімалися на «Метал-Форумі Україна 2008», що відбувся 22-24 жовтня у Київі. Представники виконавчої та законодавчої влад, ведучі експерти в галузі створення нової економічної політики країни сформували об’єктивне бачення сильних та слабких сторін металургійної галузі України, бар’єрів та перешкоджень,що стоять на шляху її росту, а також окреслили перспективи, можливості та стратегічні орієнтири розвитку галузі в умовах нових економічних реалій.

Вітаючи учасників Форуму, президент Українскої асоціації металоторговців Андрій Федосєєв заявив: «На жаль, продовжується рост імпорту металопродукції, і, як бачимо, він буде рости і надалі. Іноземні, по перше російські постачальники металу більш оперативно реагують на зміну цін на ринку. В цій ситуації нашим металургам необхідно негайно змінювати ставлення до споживачів, налагоджувати гнучкі схеми збиту, щоб не втратити ринок. Вважаю, що ця проблема буде підніматися в дискусіях Форуму».

Головний керуючий з маркетингу та збуту ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Р.Венкатарамана, говорячи про особливості стратегії металургійних корпорацій в умовах сучасного ринку, відзначив: «Ціна - найважливіший нюанс. Ми вже переконалися, що вартість повинна бути оптимізована. І тому, основна задача, що стоїть сьогодні перед виробниками металу – це зменшення вартості продукції за рахунок оптимізації закупок вугілля, коксу, феросплавів, а також витрат на транспортування. Адже в умовах зниження попиту на металопродукцію перевагами будуть користуватися компанії, які максимально розуміють потреби споживачів».

«Форум проходить у важкий час, коли криза світової економіки та світового ринку металів напряму негативно позначилася на роботі підприємств ГМК України. Але металургія не стоїть на місці і у важкий час шукає шляхи виходу з ситуації, що склалася. Стратегічне планування розвитку металургійної галузі неможливе без постійних професійних контактів між виробниками та споживачами. В цьому сенсі можливість, яку дає Метал-Форум, дуже значна. І я впевнений, що ми обов’язково знайдемо оптимальне рішення проблем», - сказав директор з внутрішних продаж ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Шалімов. Стратегічним партнером зустрічи виступило ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В спеціалізованій виставці, яка була передбачена програмою «Метал-Форум Україна 2008», взяли участь близько 200 компаній з понад 10 країн світу. Були представлені новітні технології та іноваційні рішення сфер металургії, матеріали та сировина для металовиробництва, продукція з чорних та кольорових металів.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021