ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Заява генерального директора в День підприємства

4 серпня 2021 року

Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо 87-му річницю нашого заводу.

Вітаю весь наш великий колектив із цим святом! За нами – славна історія, але ми у серці – все ще молоді. І перед нами – велике майбутнє.

Цей день народження заводу ми святкуємо в чудовому настрої. Перші 6 місяців цього року були дуже вдалими для нас, особливо після складного «ковідного» минулого року. Разом ми досягли дуже багато.

Дякую вам! Кожен із вас зробив величезний внесок у цей успіх. І тому керівництво компанії вирішило виплатити з нагоди свята 50% 14-ї зарплати вже сьогодні.

Ви, мабуть, знаєте, що ця 14-та зарплата – це частина пропозиції, яку ми зробили профспілкам. Ми підготували план підвищень, який дасть усім вам впевненість у майбутньому.

План складається із трьох частин.

1. 14-та зарплата, яка виплачується двома частинами цього року: 50% сьогодні та ще половина – перед Новим Роком.

2. Підвищення зарплати для всіх із 1 жовтня, як мінімум, на 5%, а для деяких категорій робітників – до 30%.

3. Трирічний план підвищення зарплат двічі на рік, у квітні та у жовтні, так щоб щорічно ваша зарплата зростала, як мінімум, на рівень інфляції плюс 1%.

Наприклад, якщо офіційні прогнози інфляції на 2021 та 2022 роки не зміняться, то наприкінці 2022 року ваша зарплата буде на 17,5% вища, ніж зараз.

Інфляція + 1 відсоток. Це – гарантований мінімум, який ми готові пообіцяти.

Це залишає багато простору для подальших переговорів із профспілками, які, ми сподіваємося, виступатимуть у ваших інтересах.

На жаль, більшість профспілок відмовилися від цієї пропозиції. Тому впровадження плану гарантованого підвищення – під загрозою.

Чому профспілки відмовились? Я не знаю. Краще запитайте в них.

Запитайте у профспілок, які представляють більшість із вас, чому вони не хочуть, щоб ваші зарплати передбачувано зростали. Чому вони не хочуть, щоб ви могли планувати ваші витрати. Щоб ви знали, скільки ви зможете потратити на Новий Рік та Різдво. Щоб ви знали, скільки зможете відкласти на літню відпустку з сім’єю і купити путівки заздалегідь. Запитайте у них, чому їхній вибір – це неспокій і нестабільність, які загрожують інвестиціям у виробництво та умови праці.

Згідно з Колективним договором, ми повернемося до переговорів із профспілками у IV кварталі цього року. І ми все ще сподіваємося на продуктивний діалог.

Ви, колектив славного підприємства із 87-літньою історією, заслуговуєте, щоб у цьому діалозі вас представляли найкращим чином. Сподіваюся, ви упевнитеся, що люди, які говоритимуть від вашого імені, боротимуться, щоб гроші були у вашій кишені, а не у своїй.

Сьогодні – святковий день. Ще раз вітаю вас. Пишаймося нашим колективом! Пишаймося нашим підприємством! Я пишаюся нами і тим, як багато нам під силу, коли ми діємо разом.

Розрахувати, наскільки ваша зарплата підвищиться в разі впровадження трирічного плану, можна тут

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021