ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Кожному працівнику ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - щоденна безкоштовна мінеральна вода

На ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» діє поліпшений питний режим. Хоча у підрозділах цього підприємства є централізоване водопостачання, питні фонтанчики та автомати з газованою водою, його працівники безкоштовно одержують ще й розфасовану у пластикові пляшки столову мінеральну воду.

Купувати та видавати людям бутильовану воду на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почали у травні. Спершу передбачалося, що ії споживачами будуть тільки працівники зі шкідливими умовами праці і такі, що зайняті на виїздах. Однак вже скоро до них приєдналися всі інші робітники підприємства.

«Як з’ясувалося, бутильована вода користується у працівників підприємства високим попитом. Вона чудово вгамовує спрагу, її можна брати до своїх робочих місць і до того ж її рівень очищеності значно вищий, ніж у звичайної питної води. Ці три обставини й стали підгрунтям для прийняття керівництвом підприємства рішення збільшити обсяг закупівель та безкоштовно видавати столову мінеральну воду не тільки окремим категоріям працівників, а й у всіх цехах та структурних підрозділах», - сказав директор з охорони праці ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Кириленко.

Поліпшений питний режим – це ще один крок вперед керівництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у роботі з вдосконалення умов праці та охорони здоров’я трудящих, яка проводиться на підприємстві. На сьогодні для видачи бутильованої води тут діє вже близько 340 спеціально обладнаних пунктів.

- А зараз у наших планах, - відзначає В. Кириленко, - рухатися далі. Сьогодні ми вивчаємо реальні потреби у воді кожного окремо взятого структурного підрозділу, працюємо над вдосконаленням системи її отрамання робітниками, а також вивчаємо склади мінеральних вод різних видів, щоб зупинитися зрештою на самому кращому з них.

За даними спеціалістів управління охорони праці та пожежної безпеки, з початку весняно-літнього періоду і посьогодні ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» купує для потреб своїх працівників два види бутильованої води. Уся вона виготовлена безпосередньо в Україні. І в подальшому ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» буде купувати таку воду теж тільки у вітчизняних виробників.

В цілому на підтримання поліпшеного питного режиму ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у поточному році виділило 8 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021