ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Охорона праці та здоров’я: стратегічна тактика – постійна профілактика

На ТОВ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для підвищення ефективності проведення постійної профілактичної роботи на робочих місцях з питань безпеки, порядку та чистоти відбувся відкритий діалог спеціалістів та керівників середньої ланки з головою адміністрації з виробництва Владимиром Шереметом і директором з охорони праці Володимиром Кириленко.

- Наші сьогоднішні пріоритети у сфері виробничої безпеки і охорони здоров’я незмінні. Потрібно приділяти особливу увагу при виконанні робіт на висоті, на кранах і з підйомним обладнанням, з ізоляції та маркування об’єкту, регулярно перевіряти персонал на алкоголь і наркотики, дотримуватися безпеки на залізниці, бути максимально уважними у потенційно небезпечних зонах з обмеженим доступом, працювати з підрядними організаціями, - сказав у своєму виступі директор з охорони праці Володимир Кириленко.

- Безпека на підприємстві значною мірою характеризується ефективністю функціонування системи управлення охорони праці. Завдання кожного керівника – бригадира, майстра на особистому прикладі демонструвати своїм підлеглим повну відповідність встановленим стандартам, інструкціям і правилам з безпеки. Не порушувати процедури, завжди застосовувати засоби індивідуального захисту, - відзначив голова адміністрації з виробництва Володимир Шеремет.

У модернізацію виробництва, побутові умови і охорону праці вкладаються чималі кошти, але ставлення окремих керівників до питань порядку і чистоти на робочих місцях, потребує покращення. Тому особливу увагу було приділено впровадженню системи «5S».

- Система «5S» - це інструмент організації робочого місця для ефективного виконання посадових виробничих функцій. Вона складається з п’яти основних кроків: сортирувати; створювати свої місця; утримувати в чистоті; стандартизувати; дотримуватись, стимулювати та вдосконалювати, - сказав у своєму виступі заступник директора-начальник управління з охорони праці та пожежної безпеки Сергій Теслюк.

Спеціалісти та керівники середньої ланки повинні поставити своїм підлеглим завдання, щоб на кожному робочому місці був чіткий розподіл інструментів, матеріалів, обладнання. Вимагати дотримання робочих місць у чистоті та порядку, проводити щозміни аудит робочих місць з дотримання правильної та безпечної організації праці. Стати особистим прикладом для підлеглого персоналу, у тому числі у питаннях виробничої безпеки та охорони праці. На кожному робочому місці ідентифікувати джерела небезпечної енергії, шкідливих речовин, обмежених просторів шляхом встановлення знаків та табличок. Не проходити повз потенційного джерела небезпеки. Провести навчання працівників підприємства з безпечного виконання робіт на висоті. Розробити та втілити стандарт підприємства з вимог до персоналу підрядних організацій в сфері виробничої безпеки і охорони здоров’я.

Голова адміністрації з виробництва Володимир Шеремет відзначив, що ці зустрічі проводитимуться регулярно: «Ми повинні бачити результати проробленої роботи на місцях, вести конструктивний діалог, спільно та оперативно вирішувати проблемні питання».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021