ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: перевіряється надійність захисту від пожежі

Визначити протипожежний стан території, будівель, споруд та приміщень ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - головне завдання комісії державного пожежного нагляду України, яка працюватиме на підприємстві з 3 до 21 листопада 2008 року. В ході планової перевірки комісія встановить, які заходи, з раніше запропонованих у розпорядженнях, виконані на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у визначений термін. Крім того, на об’єктах підприємства комісія перевірятиме виконання норм та правил, які встановлені законодавством та стандартами з пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту. Під час перевірки буде зроблений порівнювальний аналіз рівня пожежної безпеки ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ступінь ризику виникнення пожежонебезпечних ситуацій, в порівнянні з минулим періодом.

«Наше підприємство - найбільше підприємство гірничо-збагачувального комплексу України з повним металургійним циклом. Виробничий процес дуже складний та пожежо-вибуховонебезпечний, тому ми робимо усе можливе аби убезпечити всі ділянки робіт. За короткий період часу це зробити дуже складно. Але ми докладаємо максимум зусиль, щоб це виконувалось ефективно та якісно. Для нас завжди мали велике значення охорона праці та пожарна безпека. Цьому питанню ми приділяємо велику увагу» - підкреслив глава адміністрації з виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Шеремет.

«На підприємстві розроблена, затверджена та виконується «Програма технічних заходів з підвищення рівня пожежної безпеки на об’єктах ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на 2008 рік». З початку поточного року витрати на реалізацію Програми склали більше 12 млн. гривень. Ми обладнали пожежною сигналізацією та протипожежною автоматикою кабельні тунелі, кабельні підвали та приміщення складів, встановили протипожежні двері на об’єктах з підвищеною пожежною небезпекою. До кінця року керівництво ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує інвестувати у виконання технічних заходів ще близько 11 млн. гривень. Це дозволить значно підвищити безпеку життя і здоров’я робітників підприємства», - додав директор з охорони праці ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Кириленко.

«Під час цієї планової перевірки ми приділятимемо велику увагу стану пожежної безпеки енергетичних об’єктів, газонебезпечним місцям, а також складському господарству ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Виконання вимог нормативних актів дозволить значно підвищити рівень пожежної безпеки на підприємстві та знизити ступінь ризику можливих пожеж», - сказав заступник начальника ДУ (керівник територіального органу держпожнагляд) - начальник управління з питань наглядово-профілактичної діяльності ДУ МНС України в Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту В’ячеслав Киба.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021