ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Подарунки сельчанам

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зробило адміністрації Криворізького сільського району приємний сюрприз. На вчорашніх урочистостях з нагоди майбутнього професійного свята працівників сільського господарства, яке проходило у Палаці культури імені Артема (Кривий Ріг), глава адміністрації з виробництва підприємства Володимир Шеремет вручив главі адміністрації цього району Олександру Фастовцю паспорти від п’яти новеньких кольорових телевізорів «Шарп». І вже найближчим часом ці телевізори на постійно пропишуться у дитячих дошкільних закладах сельчан.

«Я глибоко зворушений увагою ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до наших потреб и щиро вдячний керівництву та колективу підприємства за подарунок. Далеко не у всіх дитсадках нашого району є такі телевізори. Вони чимало порадують малюків, а головне – стануть у нагоді для інтенсивності їх розвитку», - сказав Олександр Фастовець.

За три останні роки ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зробило чимало кроків, які свідчать про соціальну спрямованість його бізнесу. На реалізацію різноманітних соціальних проектів підприємство перерахувало вже близько 40 млн. грн. Ці гроші пішли на придбання медичного обладнання для лікувальних закладів міста, світлосигнального обладнання для злітно-посадкової смуги Криворізького аеропорту, на будівництво храму, благоустрою міських вулиць, житлових будинків, ремонт шкіл, дитсадків, спортивних закладів.

Надавалася допомога і мешканцям сільських районів. У поточному році, наприклад, за кошти ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для потреб мешканців Криворізького сільського району було придбано 10 транспортних засобів. А за рахунок перерахувань до міського бюджету від продажу «Криворіжсталі», у цьому районі виконано роботи, спрямовані на покращення соціально-побутових умов життя його трудящих. В тому числі – по проведенню газо- та водопроводів, будівництву нових котелень.

«Інвестуючи кошти в різноманітні соціальні заходи, наше підприємство тим самим робить внесок у забезпечення гідного майбутнього нинішніх і майбутніх поколінь. Це – загальна політика корпорації і ми завжди будемо її дотримуватися», - відзначив глава адміністрації з виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Шеремет.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021