ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» обрано членом Правління Європейської Бізнес Асоціації

26 листопада відбулися Щорічні загальні Збори членів Правління Європейської Бізнес Асоціації. На цих зборах до складу Правління було обрано генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жана Робера Жуе.

Правління Європейської Бізнес Асоціації несе загальну відповідальність за стратегію і діяльність Асоціації, керівництво виконавчим персоналом ЄБА. Вибори до Правління проходять кожен рік на щорічних Загальних виборах членів Асоціації. До складу Правління можуть бути обраними лише повноправні члени Асоціації. Їх обирають строком на два роки з урахуванням того, що у Правлінні має бути не більше трьох представників від однієї галузі промисловості і не більше трьох представників однієї національності.

Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Робер Жуе – представник великої транснаціональної корпорації АрселорМіттал. В цій корпорації багато гідних керівників. Отже те, що пріоритет було віддано пану Жуе, свідчить про дуже високу оцінку його бізнес-діяльності, якостях керівника і людини.

«Я пишаюся виказаною мені довірою і докладу всі зусилля до того, щоб виправдати її. Досвід роботи, накопичений за час роботи у корпорації АрселорМіттал – дорогоцінний і він, я впевнений, допоможе мені гідно виконувати свої нові зобов’язання», - відзначив Жан Жуе.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021