ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: Іншим на благо – без зиску для себе

4 грудня на Криворізькій станції переливання крові було проведено донорську акцію. ЇЇ ініціатором та організатором виступили адміністрація і комітет з волонтерства ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», очолюваний генеральним директором підприємства Жаном Жуе. Протягом дня у цій акції взяли участь понад 60-ти працівників з різних цехів та підрозділів ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«Такого масового зібрання людей, які в один день виявили бажання безкоштовно здати кров, ми у себе на станції не бачили вже дуже давно», - відзначив заступник головного лікаря обласного комунального закладу «Криворізька міська станція переливання крові» Ігор Скляр.

Підтримати волонтерський заклик учасники акції вирішили в ім’я доброї мети – здана донорська кров призначається для допомоги дітям, які страждають на онкологічні захворювання.

Зараз у Кривому Розі - 79 дітей, які потребують донорської крові. За їх життя і здоров’я ведеться боротьба не лише в дитячих лікувальних закладах Кривбасу, але і в обласній дитячій клінічній лікарні.

Також зібрана донорська кров надасть неоціненну допомогу в лікуванні інших складних захворювань, в тому числі – гемофілії. Акція «На допомогу хворим дітям» відбулася за активної підтримки профспілкового комітету підприємства та молодіжної громадської організації «Спілка молоді ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Підбиваючи підсумки донорського дня, заступник директора з медичних питань ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Сердюк сердечно подякував всім його учасникам і підкреслив: «Акція не носить разового характеру, вона буде продовжуватися, як і багато інших добрих справ працівників підприємства. Адже його колектив щиро і діяльно підтримує ідею волонтерства: іншим на благо – без зиску для себе».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021