ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Нові можливості МРК у технічній діагностиці устаткування

В управлінні МРК по програмі технічного переоснащення придбаний тепловізор Thermotracer TH9100 фірми NEC (Японія). Прилад призначений для виміру температури об'єктів у діапазоні від -40С до +2000С із точністю до ±2С. Енергія випромінювання від вимірюваного об'єкта в камері тепловізора перетвориться в електричний сигнал і потім візуалізується у вигляді кольорового або чорно-білого теплового зображення - термограми.
З метою максимального використання можливостей тепловізора при діагностиці технічного стану агрегатів і механізмів підприємства, група фахівців відділу діагностики, вивірки й балансування управління МРК (начальник відділу Орєхов А.В. і інженер Гніденко О.М.) відряджена для навчання в навчальний центр спеціалізованої компанії " Инфра-Спектр" (м.Київ).
Впровадження тепловізора дозволить:
- значно розширити технічні можливості МРК по діагностиці стану устаткування підприємства;
- одержувати термограми кожуха доменної печі, ковшів, корпуса конвертера, редукторів і т.д.


..........................................................................................................................................................................

Інформація надана механоремонтним комплексом ТОВ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).