ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Нова тролейбусна лінія-місту

У переддень новорічних свят в Кривому Розі відбулося урочисте відкриття нової тролейбусної лінії по маршруту «Вул. Серафимовича - ст.Кривий Ріг-головний», яка пов'язала головну залізничну станцію міста Кривий Ріг-головний з основними транспортними магістралями.

Будівництво тролейбусної лінії обійшлося в 10 млн. гривень, які є частиною коштів, отриманих містом від продажу «Криворіжсталі». В ході робіт, що продовжувалися з жовтня 2008 року, була побудована нова підстанція, а також прокладено 8 кілометрів траси.

- Тролейбусна лінія стала справжнім подарунком для мешканців Кривого Рогу, - сказав, відкриваючи новий об'єкт, міський голова Юрій Любоненко.


Від загальної суми, за яку був проданий комбінат «Криворіжсталь», місто отримало 1%. Це склало 199, 4 мільйони гривень. За словами мера, гроші вже освоєні повністю. Вони пішли на реалізацію цілого ряду міських соціальних, медичних, транспортних і комунальних програм.


Серед найбільш масштабних і значущих проектів, які вдалося утілити в життя на гроші, що поступили, від продажу «Криворіжсталі», - будівництво Криворізького медико-диагностического центру, що відкрився рівно рік тому, придбання для міста трамваїв і тролейбусів, будівництво нового пологового будинку, проведення капітальних ремонтів Палацу водних видів спорту і Криворізького міського театру драми і музичної комедії імені Шевченка.


Тепер до цього списку додалася нова транспортна лінія.


З відкриттям тролейбусної лінії кріворожан привітали голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондарь, голова Дніпропетровської обласної ради Юрій Вілкул, архієпископ Криворізький і Никопольський Єфрем, керівники підприємств і організацій, що брали участь в будівництві.


Ю. Любоненко подякував голову представництва ВАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» у м. Київ Вадима Гурова, який, будучи народним депутатом, доклав немало зусиль, щоб місто отримало частину коштів від приватизації металургійного гіганта.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).