ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Новий нормативний документ системи управління охороною праці

З 5 січня 2009 року вводиться в дію новий стандарт підприємства системи управління охороною праці СТП 210-66-2008 «Вимоги в області промислової безпеки і охорони здоров'я до підрядних організацій».


Стандарт є основним відомчим нормативним документом, який визначає порядок і вимоги до підрядних організацій, в частині забезпечення безпечних і здорових умов праці при виконанні робіт на об'єктах  ВАТ «Арселорміттал Кривий Ріг». Даний стандарт розроблений відповідно до вимог корпоративного виробничого стандарту АМ Safety 008 «Управління підрядчиками».
Стандартом визначено, що в підрядних організаціях мають бути прийняті основні принципи підприємств корпорації АрселорМіттал:
•всі травми і збиток здоров'ю можна запобігти;
•з кожною небезпекою можна справитися;
•керівництво несе пряму відповідальність за запобігання травматизму і завданого збитку здоров'ю;
•найважливішою складовою забезпечення безпеки і охорони праці є лінійний персонал і рядовий працівник;
•проведення систематичного навчання - одна з основних умов запобігання травматизму і професійним захворюванням;
•всі події мають бути розслідувані.
Підрядчики є одним з ключових чинників, що впливають на результати діяльності ВАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» в області охорони праці і пожежної безпеки. На підприємстві застосовується концепція єдиної робочої сили, згідно якої працівники підприємства і підрядних організацій зобов'язані дотримувати єдині стандарти системи управління охороною праці.
..........................................................................................................................................................................

Інформація надана управлінням охорони праці і пожежної безпеки ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).