ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Вдосконалення якості - стиль роботи ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»


Якість - це унікальна загальноприйнята ділова мова, яка формується вимогами споживача. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завжди спілкується на цій мові зі своїми споживачами. У основі політики підприємства - постійне підвищення рівня якості продукції. Про досягнення на цьому шляху свідчать численні нагороди підприємства. Тільки за роки співпраці з Українською Асоціацією якості ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було послідовно пройдено п'ять рівнів визнання досконалості: «На шляху до досконалості в Україні», «Визнання досконалості в Україні», «Медаль лауреата «За найвищу якість», «Визнання досконалості в Європі» в номінації «Крупні підприємства», «Визнання досконалості у Європі-4 зірки».


У 2008 році  ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зробило нові продуктивні кроки на шляху до руху вперед. Підприємство завоювало перемогу в номінації «Продукція виробничо-технічного призначення» в конкурсі «Сто кращих товарів України». Стало переможцем 13-го Національного конкурсу якості, Лауреатом 4-го міжнародного турніру за якістю країн Центральної і Східної Європи, а також отримало диплом «Визнання досконалості в Європі - 5 зірок».

Наступною сходинкою підйому ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до верхівки європейського визнання є отримання підприємством звання «Лауреат нагороди якості країн  Центральної та Східної Європи». І як відзначається у виданні «Кращі підприємства України», підприємство «АрселорМіттал Кривий Ріг» - реальний претендент на це звання.

«Зараз на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» робота над якістю вироблюваної продукції піднімається на принципово новий рівень. В ній враховуються не лише відповідності українським і міжнародним стандартам, але і зручності для споживачів при оформленні договорів, транспортуванні продукції, оптимальна собівартість, а також ряд інших показників конкурентоспроможності підприємства»,- підкреслив директор з якості ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Василь Кучер.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).