ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

0,5 відсотка - підписані

Генеральний директор та голова профспілки ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» утвердили програму по поліпшенню умов праці і життя працівників нашого підприємства. Це ті соціально-значущі завдання, які послідовно вирішуються в рамках зобов'язань, передбачених договором купівлі-продажу «Криворіжсталі» в 2005 році.

Директор по соціальних і загальних питаннях ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» А.І. Зозуля поділився вчора хорошою новиною з «Металургом» - в новому 2009 року на поліпшення соціально-побутових умов для трудящих в рамках згаданого договору 0,5 відсотка від суми реалізованої продукції за 2008 рік складають 110 мільйонів 515 тисяч гривень. Порівняєте, в минулому році засобу на ці потреби складали 95 мільйонів гривень.

Про те, як будуть використані ці засоби, А.І. ЗОЗУЛЯ розповідає в інтерв'ю.

- Назвіть, будь ласка, головні сфери використання даних засобів і, якщо можна, основні точки додатку сил по реалізації програми?

- Програму заходів, направлену на поліпшення соціально-побутових умов трудящих нашого підприємства на 2009 рік, затвердив генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуe після узгодження з головою профспілки Ю.В. Бобченко.

Серед основних напрямів даної програми - капітальне будівництво. Зокрема, воно передбачає будівництво двох адміністративно-побутових комплексів - для доменного цеху № 1 і служби УЖДТ № 1 на станції «Східна». Будівництво АПК УЖДТ знаходиться у стадії зведення першого поверху. Плануємо закінчити будівництво і ввести об'єкт в експлуатацію вже в поточному, 2009 року. Що стосується побутового приміщення доменного цеху №1, то зараз закінчується процедура узгодження необхідних документів на будівництво. Будівля знаходитиметься в районі ДП № 8, оскільки існуюче побутове приміщення  в районі ДП № 6 розташовано поблизу газопроводів.

Наступний напрям - технічна модернізація устаткування, яке експлуатується на об'єктах соціально-побутового призначення, а також на об'єктах, де відпочивають і проходять лікування наші працівники і члени їх сімей. Це пансіонати, дитячі табори, турбази, профілакторій. Перетворяться і кімнати змінно-зустрічних зборів, побутові приміщення і інші об'єкти. Планується переоснащення їдалень і буфетів. Отримуватимуться і встановлюватимуться нові печі, холодильні установки, лінії роздачі і інше технологічне устаткування. Взагалі, перелік нововведень дуже великої. В середньому на технічне переозброєння соціально-побутових об'єктів в програмі закладено 24 млн. грн.

Велике значення надається капітальним ремонтам об'єктів соціально-побутового призначення. Знову-таки, це їдальні, приміщення в цехах, турбази, пансіонати, дитячі оздоровчі табори. На ремонти виділяється близько 29 млн. грн. Також передбачені засоби, які прямуватимуть на придбання санаторно-оздоровчих путівок для наших працівників в оздоровчі комплекси України.

Спільно з профспілковим комітетом нашого підприємства ми провели моніторинг стану побутових приміщень всіх виробництв ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Визначили пріоритетність ремонту цих об'єктів в 2009-2010 роках. Оглянули побутівки, їдальні, буфети аглодоменного, сталеплавильного  переділів, монтажно-ремонтного комплексу, ГЗКа та інших підрозділів підприємства. З'ясували, де потрібна заміна всіх інженерних мереж, вентиляції, водовідведення, енергетичних систем, подачі гарячіше і холодної води.

- Як здійснювалася при розробці даних заходів взаємодія з профспілковим комітетом підприємства і з керівниками - директорами департаментів, підрозділів, начальниками цехів?

- У розробці і підготовці цих заходів активну участь брали працівники профспілкового комітету, керівники цехів і підрозділів ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». За кожним напрямом в роботі закріплений директор відповідного департаменту. Багато напрямів в роботі покладено на мене. Тому, оцінюючи ситуацію глобальної фінансової кризи, в якій нам зараз доводиться жити і працювати, я б сказав наступне: у майбутнє ми дивимося з оптимізмом. Сума, яка закладена в програмі поліпшення соціально-побутових умов, - це результат роботи всього колективу нашого підприємства. Багато заходів, передбачених програмою, мають довгостроковий характер. Ряд об'єктів, які ми почнемо реконструювати цього року, оновлюватимуться і в 2010.

- Придбаний досвід в ході роботи по освоєнню засобів за минулі роки може бути використаний в майбутньому?

- Зрозуміло, у нас є домовленість з профспілковим комітетом підприємства про проведення щомісячного контролю. Щокварталу ми аналізуватимемо виконання  всіх запланованих заходів. Упевнений, що до кінця цього року ми успішно відзвітуємо про виконання всього запланованого.

- Давайте ще раз повернемося до питання про поліклініку, яка украй важлива для поліпшення організації профогляд, медобслуговування працівників метвиробництва, коксохімічного і шахтоуправління.

- Він залишається актуальним. Торік вже визначений підрядчик, проведено багато погоджувальних заходів. Проте процедура розробки проектно-кошторисної документації - питання досить тривале, це пов'язано з вимогами нашого законодавства.

Доводиться «проходити» через велику кількість організацій, установ, щоб погоджувати питання реконструкції виділеного приміщення під нову поліклініку. Як тільки все необхідне буде зроблене, підрядчик приступить до самої реконструкції будівлі.

Додам, що нашій медичній службі будуть виділені кошти на придбання реанимобиля з відповідним устаткуванням. З його допомогою ми зможемо оперативно надавати медичну допомогу нашим працівникам у разі потреби. За допомогою своїх фахівців і сучасного устаткування такого автомобіля ми зможемо виграти потрібні для життя людини хвилини. Але я б хотів, щоб цей автомобіль завжди залишався без роботи.

А завершуючи нашу бесіду, хотів би звернути увагу, що корпоративний принцип «Стійкість», не дивлячись на складну економічну ситуацію, закріплюється і соціальною складовою в діяльності нашого підприємства як частині компанії ArcelorMittal. У соціальному діалозі, соціальному партнерстві, об'єднанні зусиль керівництва, профспілки, цехових колективів також закладений потенціал наших майбутніх успіхів.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).