ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Підведені підсумки роботи по виробничій безпеці і охороні здоров'я

21.01.2009 року у ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулася нарада з керівниками, фахівцями і профспілковим активом підприємства, на якому були підведені підсумки роботи по охороні праці, пожежної безпеки, захворюваності за 2008 рік.

У нараді взяв участь перший заступник начальника Криворізького гірничопромислового територіального управління Госгорпромнадзора А.Кононенко, а також начальники державних інспекцій по безпеці і охороні праці Криворізького гірничопромислового територіального управління.

З доповідям виступив директор по охороні праці В.Киріленко, яка відзначила, що на підприємстві досягнуте зниження виробничого травматизму, професійної захворюваності. Було акцентовано увагу на виконання інвестиційних зобов'язань по питаннях охорони праці, вказані недоробки в питаннях безпеки, що мають місце в структурних підрозділах підприємства.

У виступі А.Кононенко було відмічене, що на підприємстві ведеться позитивна робота по управлінню підрядними організаціями, направлена на досягнення високих показників в питаннях охорони праці.

Питання стану пожежної безпеки у виробничих підрозділах освітив в.о. начальника ОГПО-4 С.Тесленко
Про спільну роботу підприємства і профспілкового комітету в питаннях забезпечення засобами індивідуального захисту і поліпшення умов праці на робочих місцях виступила заступник голови профспілкового комітету з охорони праці Н. Бутенко

У завершенні в.о. розділу адміністрації по виробництву А. Іоськов озвучив цілі і завдання по питаннях виробничої безпеки на 2009 рік.

Примітка: у розділі «Наші пріоритети. Охорона праці» приведені статистичні дані і показані основні напрями в роботі по охороні праці, пожежній безпеці і здоров'ю в 2008 році АОА «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).