ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ВІЗУАЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ ЗАСТОСУВАННЯ ЗІЗ

В рамках  проекту «Прагнення до нуля» у ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почата робота по впровадженню візуального моніторингу застосування працівниками СИЗИЙ при виконанні основних виробничих операцій. Лідером проекту призначений заступник директора - начальник УОП і ПБ С.Теслюк.

На першому етапі планується впровадження проекту в структурних підрозділах департаменту по виробництву чавуну, сталеплавильного і прокатного департаментів, а також в структурних підрозділах механоре-монтного комплексу на робочих місцях працівників, основні виробничі операції яких пов'язані з розплавленим і розжареним металом.

Проект передбачає устаткування робочих місць вищезгаданих категорій працівників постерами, подивившись на який можна встановити,  які засоби індивідуального захисту повинні застосовуватися при виконанні виробничої операції.

Для нагадування про небезпеки, що мають місце при виконанні виробничих операцій, на постерах використовуються знаки безпеки міжнародного стандарту ISO 3864.

10 лютого 2009 року в УОТ і ПБ проведена нарада з лідерами проектних груп, на якому розглянуті  способи і форми реалізації проекту.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).