ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Кроки до згоди з природою

Одним з основних шляхів нашого підприємства по мінімізації негативного впливу виробничої діяльності на повітряний басейн є модернізація тих, що існують і будівництво нових об'єктів очищення промислових викидів. Відповідно до нього, в 2009 році у нас заплановано виконання реконструкції і модернізації пилегазоочистного устаткування відразу в чотирьох підрозділах.

 В даний час в литейно-ковальному виробництві по сталевому литву вже повним ходом ведеться реконструкція пилегазоочистного устаткування установки, яка призначена для очищення газів сталеплавильних печей електродуг, що відходять, ДСП-12И4,     ДСП-25НО1,  ДСП-3А і ДСП-6Н2. При цьому газоочистка сталеплавильної печі електродуги ДСП-3А вже змонтована і зараз на ній ведуться пуско-налагоджувальні роботи.

 У литейно-кузнечному виробництві по чавунному і кольоровому  литву почата реконструкція  пилегазоочистних установок для очищення газів, що відходять, від електросталеплавильних печей і сушильного барабана. Вона передбачає заміну існуючих циклонів на рукавний фільтр Ф-650-02, що дозволить зменшити викиди від електросталеплавильних печей і сушильного барабана до 20 мг/м3. Роботи по монтажу металоконструкцій рукавного фільтру на цьому об'єкті вже закінчені.

  У конвертерному цеху  виконується реконструкція аспірационних установок тракту подачі сипких матеріалів і шихтового відділення. По ньому зараз  закінчується розробка проектної документації, що стосується  оцінки дії на навколишнє середовище запланованих до виконання робіт.

 А в мартенівському цеху буде виконаний ремонт з модернізацією аспірационной установки заливного і зливного отвору міксера №2. У плані робіт - заміна існуючої газоочистки   на вдосконалену і установка вдосконалених уловлюючих парасольок. Завдяки цьому, зміст забруднюючих речовин після аспірації складатиме в мартені не більше 20 мг/м3.

 На фото -  виконання робіт по монтажу  металоконструкцій рукавного фільтру на литейно-кузнечном  виробництві по чавунному і кольоровому  литву

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).