ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Правила + Дисципліна = Нульовий травматизм

2 березня відбулося чергове засідання Керівного Комітету проекту «Прагнення до нуля» під головуванням генерального директора Ж.Жуе.
На засіданні заслуховували звіти лідерів проектних груп по виконанню планів реалізації основних напрямів проекту «Прагнення до нуля». Було відмічено, що розроблений і затверджений «Порядок підведення підсумків виконання проекту «Прагнення до нуля», який є цільовою підсистемою загальної системи стимулювання, що діє на підприємстві, за виробничу діяльність. Справжнім Порядком регламентується підведення підсумків по виконанню основних напрямів проекту «Прагнення до нуля» і мотивація прагнення наблизиться до нульових показників травматизму:
- організаторів і виробників - в створенні умов для безпечної праці;
- безпосередніх виконавців - в дотриманні встановлених норм і правил по охороні праці і пожежної безпеки і роботі без травм і аварій.
Порядком передбачено стимулювання персоналу структурних підрозділів:
- у виконанні основних напрямів проекту «Прагнення до нуля» і забезпечення єдиної політики підприємства в області безпеки і здоров'я працівників;
- у вирішенні цільових завдань, активної участі в забезпеченні ефективного функціонування СУОП і ПБ;
- у впровадженні заходів щодо поліпшення або приведення до норм умов праці на робочих місцях і відсутність порушень по охороні праці і пожежної безпеки;
- за роботу без травм і аварій.
Член Керівного Комітету, директор по охороні праці В.Киріленко надав проект плану заходів щодо організації і проведення Дня Здоров'я і Безпеки 28 квітня 2009 року.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).