ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Затверджено положення про проект «Клуб підрядчиків»

Одним з пріоритетних напрямів в роботі по реалізації проекту «Прагнення до нуля» на перше півріччя поточного року є створення «Клубу підрядчиків».

20 березня генеральним директором Ж.Жуе затверджено Положення про проект «Клуб підрядчиків» ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Лідерами проектних груп затверджені директор по інвестиціях М.Рудой і директор департаменту капітальних ремонтів В. Каруца.

Проект «Клуб підрядчиків» створений з метою постійного і публічного підтвердження ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пріоритетів збереження життя і здоров'я працівників, прихильності прагнення до нульових показників виробничого травматизму. Даний проект проводитиметься по двох напрямах: «капітальне будівництво» і «капітальні ремонти».

Впровадження проекту «Клуб підрядчиків» сприятиме обміну досвідом в області охорони праці і пожежної безпеки між підрядчиками і працівниками нашого підприємства; постійному удосконаленню системи управління охороною праці у відповідність з сучасною світовою практикою і досвідом; поліпшенню стану охорони праці і пожежної безпеки при проведенні робіт по капітальному будівництву і ремонту об'єктів підприємства; виявленню, оцінці і усуненню всіх виробничих рисок; зниженню рівня виробничого травматизму.

Проект передбачає проведення щоквартальних зустрічей-нарад, на яких проводитиметься обмін досвідом роботи по впровадженню проекту і розглядатися пропозиції по поліпшенню СКОП, що діє на підприємстві і в підрядних організаціях.

Проектом передбачається укладання додаткових угод до договорів, що визначають розмір коефіцієнта оплати, що підвищує, за виконаний об'єм робіт, який буде диференційований з виробничим травматизмом в підрядній організації і наявністю сертифікованої системи управління охороною праці.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).