ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Виготовлення засобів механізації в МРК

У виробництві сталевого литва ЛКП опоки крупних розмірів заповнюються формувальною сумішшю і ущільнюються за допомогою пневмотрамбовки уручну, що є найбільш трудомістким процесом при виготовленні відливань.

У центрі автоматизації і механізації, за завданням ФСЛЦ, розроблений, виготовлений, змонтований у виробництві сталевого литва і випробуваний піскомет (на фото).

Піскомет є формувальною машиною метального типу і дозволяє практично повністю виключити ручну працю при формуванні великогабаритних відливань. Управління піскометом здійснюється оператором, крісло якого і пульт управління знаходиться за метальною головкою.

Впровадження піскомета дозволяє не тільки механізувати процес формування і поліпшити умови праці формувальників, але і підвищити якість виготовлення форм і самих відливань.


.........................................................................................................................................................................

Информація надана механоремонтним комплексом ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).