ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Йде підготовка до проведення Дня Здоров'я і Безпеки

Значною зміною є те, що корпоративний День Здоров'я і Безпеки підприємств АрселорМіттал в поточному році проходить 28 квітня в Усесвітній День охорони праці.

У 2007 і 2008 року День  Здоров'я і Безпеки проводився 6 березня. Нова дата вибрана для більшої співпраці з профспілками, державними органами нагляду у дусі соціального діалогу.

З метою залучення до цієї важливої події широкого числа працівників, громадськості генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ж.Р.Жуе виступив із зверненням.

ЗВЕРНЕННЯ
Генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
до працівників підприємства у зв'язку з проведенням
«Дня здоров'я і безпеки»


Створення умов для безпечної праці, дотримання встановлених норм і правил по охороні праці і пожежної безпеки працівниками структурних підрозділів є ключовими моментами в забезпеченні виробничої безпеки і здоров'я на нашому підприємстві.

Радою директорів корпорації АрселорМіттал ухвалено рішення про проведення на підприємствах корпорації 28 квітня 2009 року - Дня здоров'я і безпеки в рамках Усесвітнього Дня  охорони праці, темою якої стане «Лідерство в прагненні до нуля», яка зв'язує Лідерство на власному прикладі і Прагнення до нульового показника в єдине ціле.

Той факт, що ми присвячуємо цілий день тому, щоб якомога більше людей усвідомили необхідність дотримання вимог безпеки, означає нашу глибоку заклопотаність цим питанням. Ми віримо, що будь-яке прагнення до нульових показників травматизму, буде успішним тільки в тому випадку, якщо кожен співробітник особисто братиме участь в цьому прагненні.

Всі травми і хвороби на підприємстві викликані тим, що працівники піддаються виробничим ризикам, і щоб запобігти цим ризикам кожен співробітник повинен управляти виробничими ризиками. Немає  нікого, хто міг би краще визначити чинники риски на робочому місці або запропонувати ідеї по їх усуненню або зниженню, чим сам працівник, що виконує цю роботу.

Саме по цьому, ми повинні посилено працювати для досягнення нульових показників нещасних випадків, і користуючись можливістю, я звертаюся до Вас колеги - Давайте вшити йти по дорозі успіху, використовуючи своє право на безпечну працю.

Ж.Р.Жуе
Генеральний директор
ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).