ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

День здоров’я і безпеки - 2009

28 квітня, у рамках Всесвітнього дня охорони праці на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», проводились заходи, присвячені Дню Здоров’я і Безпеки корпорації «АрселорМіттал».

У 2009 році темою Дня здоров’я і Безпеки стало «Лідерство в досягненні нульового показника». Тема об’єднує Лідерство на власному прикладі і Досягнення нульового показника в єдине ціле. Організатори і учасники впевнені, що треба збільшувати рівень знань працівників в галузі здоров’я і безпеки. Гаслом заходів цього дня стало – прикласти максимум зусиль, щоб стати «найбільш безпечною металургійною компанією у світі».

Святкування Дня розпочалося з самого ранку. Керівники підрозділів і спеціалісти побували на змінно-зустрічних зборах, провели бесіди з робочими. Там обговорювалися спільні зобов’язання в галузі виробничої  безпеки і охорони здоров’я.О 8-30 у кабінеті голови адміністрації з виробництва В. Шеремета на зборах Топ-менеджерів було оголошено про офіційне відкриття Дня Здоров’я і Безпеки.

Цього дня підприємство відвідав старший виконуючий віце-президент АрселорМіттал – голова гірничого департаменту Петер Кукієльскі.

Петер Кукієльскі разом з генеральним директором Ж. Жуе і Топ-менеджерами підприємства провів аудит доменної печі № 8 з візуального моніторингу використання засобів індивідуального захисту працівниками при виконанні основних виробничих операцій.

На майдані біля доменної печі своє вміння показали працівники воєнізованого гірничорятувального загону. Вони продемонстрували свої дії, щодо рятувальних робіт, ліквідації будь-яких аварій і аварійних ситуацій. Взаємодія членів добровільної пожежної дружини підприємства і загону державної пожежної охорони № 4 з організації і проведення гасіння пожеж, була продемонстрована на майдані державної пожежної частини № 20.

В Академії Міттал проведена ділова гра з молодими спеціалістами на тему «Я завжди можу реально оцінювати ризики і вживати заходів щодо їх зниження».Презентацію ділової гри провів директор з охорони праці В. Кириленко.

Протягом дня у їдальнях підприємства пройшли виставки-дегустації «Здорова їжа – здорове покоління». А в навчальному центрі проведено відкритий урок «Навчання безпечному виконанню робіт на висоті».

Надвечір були підбиті підсумки Дня Здоров’я і Безпеки. Пройшло нагородження структурних підрозділів, які перемогли в конкурсі на кращу профілактичну роботу з охорони праці і виробничого побуту, кращі трудові колективи, кращі спеціалісти з охорони праці і громадські інспектори профспілкового комітету з охорони праці. Також були нагороджені діти, переможці конкурсу дитячого малюнку «Мої батьки дотримуються правил з охорони праці».

Керівники виробництв і підрозділів, разом з представниками профспілкового комітету, відвідали сім’ї загиблих від нещасних випадків на підприємстві.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).