ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Навчання персоналу за квітень 2009г.

Навчання учасників проекту «Інженери для Групи» по темі:


«Сучасні досягнення і нові технології в металургійній галузі»


19 березня в учбовому центрі підприємства відбулося навчання 60-ти молодих фахівців - учасників проекту «Інженери для Групи» по темі: «Сучасні досягнення і нові технології в металургійній галузі».

Hа початку навчання учасників проекту привітала заступник директора з кадрів та навчання персоналу Людмила Філонова.

Вона підкреслила важливість занять, що проводилися, адже молоді фахівці зараз активно працюють над  удосконаленням  знань,  пізнають кращі практики Компанії. Маючи таку базу, в майбутньому  можна орієнтуватися у всіх змінах в галузі, створювати нові проекти, реалізовувати свої ідеї.

А далі молоді фахівці справді занурилися в світ інноваційних проектів, дізналися про перспективи розвитку металургійної галузі в нашій країні та в світі. Проректор Національної металургійної академії України, доктор технічних наук, професор Олександр Учитель розповів учасникам проекту про досягнення в металургії, нових технологіях, які застосовуються на різних етапах здобичі та переробки залізняку, подальшій підготовці до плавки і процесу прокату. Керівники департаменту з виробництва чавуну, сталеплавильного і прокатного департаментів, познайомили з новими досягненнями і новими технологіями, що упроваджені та успішно працюють у цехах підприємства. Про перспективи подальшого впровадження на підприємстві сучасних технологій учасникам навчання розповіли представники технічного управління підприємства.

Підсумком навчання став інфотур по структурних підрозділах підприємства, в яких останнім часом проводилися капітальні ремонти з реконструкцією і модернізацією, а також де вже упроваджені нові технології і технологічні процеси. Під час відвідин структурних підрозділів молоді фахівці змогли побачити все те, про що розповідали їм керівники департаментів під час презентацій в демонстраційному залі.

Навчання резерву керівників структурних підрозділівЗ метою підготовки перспективного кадрового резерву, здатного в майбутньому на високопрофесійному рівні виконувати поставлені керівництвом Компанії завдання на посаді начальників цехів основного виробництва, з 31 березня поточного року учбовим центром підприємства організовано навчання керівників і фахівців, включених до складу перспективного резерву на заміщення посад начальників основних цехів підприємства. До навчання приступили 41 фахівець з числа «резервістів».

Учбова програма передбачає курс теоретичного навчання і стажування в управлінських структурах підприємства. Паралельно теоретичному навчанню «резервісти» готують курсові роботи з актуальних питань роботи своїх підрозділів. Завершиться навчання захистом курсових робіт.

Навчання керівників і фахівців підприємства з ІSО 9001:2008


У зв'язку з введенням в дію нової редакції Міжнародного стандарту ІSО 9001:2008 «Система менеджменту якості. Вимоги», 7 квітня внутрішнім учбовим центром було організовано навчання керівників структурних підрозділів підприємства, відповідальних за впровадження і функціонування системи менеджменту якості у своїх підрозділах.

На підставі укладеного договору, навчання по темі: «Перехід до нової версії Міжнародного стандарту ISO 9001:2008», проводив фахівець організації «Ситек Украина Б.В.», офіційний представник TNO Certification b.v. у Україні та країнах СНД. Навчанням було охоплено 172 керівники структурних підрозділів.

Система «Впорядкування-5S»


У рамках програми впровадження на підприємстві Системи «Впорядкування-5S» 9 квітня поточного року учбовим центром підприємства було організоване навчання керівників і фахівців підприємства, відповідальних за впровадження даної системи в структурних підрозділах.

Система «Впорядкування-5S»  є методом організації робочого місця, який значно підвищує ефективність і керованість операційної зони, покращуючи корпоративну культуру, і зберігає час на виконання роботи. У навчанні взяло участь 415 керівників і фахівців підприємства.

У якості викладача був запрошений начальник відділу розробки і впровадження системи якості Служби внутрішнього аудиту ГЗК Станіслав Сагайдак.

Навчання вищого керівництва підприємства з питань охорони праці


З метою виконання Закону України «Про охорону праці» і Наказу Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15 «Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці і Переліку робіт підвищеної небезпеки» учбовим центром підприємства з 13 квітня організовано навчання керівників підприємства та іноземних  фахівців з курсу: «Охорона праці».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).