ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Підготовка тренерів з безпечного виконання робіт на висоті

Згідно наказу по підприємству від 17.03.2009 № 258 в березні поточного року в учбовому центрі підприємства розпочався тримісячний курс комплексної підготовки тренерів з безпечного виконання робіт на висоті. У програмі підготовки беруть участь 15 фахівців департаменту капітального ремонту та механоремонтного комплексу. Заняття проходять в спеціалізованому класі внутрішнього учбового центру, обладнаному сучасною комп'ютерною і мультимедійною технікою, зразками засобів індивідуального захисту, які застосовується при виконанні робіт на висоті.

Програмою навчання передбачений детальний розгляд вимог, що пред'являються до засобів індивідуального захисту при роботі на висоті, а також питань безпеки під час виконання робіт на висоті.

Згідно з вище названим наказом,  другий тренінг з відпрацювання практичних навиків з безпечного виконання робіт на висоті, який відбувся 28 квітня, проводив Сергій Калашников - директор фірми «ПРОФ-ЛАЙН» (офіційний представник компанії з виробництва засобів індивідуального захисту «ASSECURO» в Україні), що є одним з партнерів учбового центру по створенню повчального центру з безпечного виконання робіт на висоті.

Тренінг співпав з проведенням на підприємстві корпоративного Дня Здоров'я і Безпеки в рамках Усесвітнього Дня охорони праці, тому у ньому змогли взяти участь не тільки самі учасники навчання, але і гості, в особі старшого виконавчого віце-президента «АрселорМіттал» - голови гірничого департаменту Петера Кукієльські, головного керівника з кадрів бізнес одиниці «Африка та СНД» Сергія Іпполітова, генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ж.Р.Жуе, головного радника з питань взаємовідносин з урядом  Володимира Ткаченко, голови представництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в м. Києві Вадима Гурова та інші топ-менеджери нашого підприємства.

Коментуючи тренінг, директор з праці та кадрів Анатолій Байгуш відзначив, що даний клас теоретичного навчання є лише першим етапом програми по створенню повчального центру з безпечного виконання робіт на висоті. Другим етапом буде створення тренінг-центра для відпрацювання практичних навиків безпечного виконання робіт на висоті.

В даний час, підготовлений проект тренінг - центру на базі кранового полігону учбового центру та надані пропозиції по включенню в бізнес-план на 2009 рік фінансування робіт з його створення.

У процесі навчання демонструвалися презентаційні слайди з супроводом детальними коментарями Сергія Калашникова про чинники, що впливають  на  безпеку  при виконанні робіт на висоті, дії динамічного навантаження на людину при використанні різних типів поясів, перевагах застосування поясів з лямками в порівнянні з безлямочними. Також, був показаний учбовий відеофільм про застосування засобів індивідуального захисту на підприємстві Компанії «АрселорМіттал» в Європі.

Закріплення теоретичної частини проводилося на тренажерному комплексі, розташованому в класі. Учасникам тренінгу була продемонстрована техніка евакуації робітника, що постраждав при роботах на висоті за допомогою спускового пристрою «вісімка», виконання робіт на металоконструкціях із застосуванням манублока і подвійного стропа-каната з амортизатором, а також робота на стаціонарних системах безпеки «FABA».

На закінчення тренінгу керівникам було запропоновано особисто приміряти лямочний пояс і відчути себе у ролі верхолаза. На дану пропозицію відгукнувся заступник директора - начальник УОПтаПБ Сергій Теслюк і на своєму прикладі підтвердив надійність і міцність використовуваних засобів індивідуального захисту.

Після закінчення всього курсу навчання, згідно учбовій програмі, майбутні тренери підготують доповіді по розділах вивченої учбової програми і виступлять перед відбірковою комісією з презентаціями власних тренінгів. В результаті будуть відібрані кращі тренери, які надалі будуть задіяні в навчанні працівників підприємства і підрядних організацій безпечному виконанню робіт на висоті.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).