ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«Майбутні фінансові лідери СНД» - новий корпоративний проект

Компанія АрселорМіттал повідомляє про запуск нової програми – «Майбутні фінансові лідери СНД». Ця програма створена для визначення та розвитку майбутніх фінансових лідерів всередині АрселорМіттал для роботи в Україні та Казахстані.

Вона пропонує прекрасні можливості професійного росту та розвитку для всіх талановитих співробітників підприємства, незалежно від посади та місця роботи, які мають вищу освіту в галузі економіки, фінансів чи бухгалтерського обліку, досвід роботи на підприємстві не менш 2-х років, вільно володіють англійською мовою, а також готові старанно працювати і постійно розвиватись.

Ця програма відкрита для тих робітників, хто зацікавлений у розвитку своєї кар’єри в галузі фінансів.

За допомогою даної програми учасники отримають можливість удосконалити свої навики управління фінансами та лідерські якості – для максимального розкриття свого потенціалу.

Робітникам, бажаючим взяти участь у відборі для програми «Майбутні фінансові лідери СНД», необхідно в термін до 29 травня 2009 року надати свої заявки до відділу кадрів (кімната 120), а електронні варіанти заявок – направити на електронну адресу Ludmila.Filonova@arcelormittal.com (контактні телефони: 36-50 і 50-39).

Заявка передбачає заповнення (російською та англійською мовами) наступних форм:


Заява робітника та її обґрунтування


Резюме