ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Розробка і впровадження 1-го етапу системи «АСУ Газ»

ЦГПС 1,2 газового цеху служить для змішування доменного, коксового і природних газів, а також підвищення тиску змішаного газу з 80-90 кгс/м2 до 850 – 900 кгс/м2 і подачі його на прокатні стани. До теперішнього часу для регулювання тиску змішаного газу на  низькому боцi, тиск змішаного газу на прокат (високого боку) використовується регулятори типа Р-27 і РП-4П. Регулювання співвідношення газів (доменний, коксівний) проводиться за допомогою регулятора Р-27, при необхідності використання природного газу, шаровий клапан відкривають в дистанційному режимі. Для якісного розігрівання злитків і заготовок необхідно підтримувати оптимальну калорійність газу оскільки занижена калорійність газу приводить до недогріву заготовок і злитків, а завищена – перегріву.

На даний момент газовий цех працює по номограмі, де на певну калорійність розраховані витрати газів. Для підвищення вимірювання точності вимірювання калорійності газу, що змішав, і зменшення питомого змісту природного газу на ЦГПС упроваджується калориметр.

Перевагами впровадження даної системи є:
- моментальна візуалізація відображення калорійності, індексу Воббе і щільність;
- висока надійність і точність вимірювання;
- автоматичне калібрування приладу в заданий час та ін. Впровадження калориметра є першим кроком в системі «АСОВІ Газ».

Даний прилад дозволить побудувати систему автоматичного регулювання калорійності газу. Що приведе до питомого зниження витрати природного газу і підвищення точності вимірювання калорійності газу. Дана система дозволить зрештою якісніше розігрівати злитки і заготовки на прокатних станах.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).