ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і громадськість - кроки до взаємодії.

Саме такою була тема зустрічі керівництва підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» з громадськістю: акціонерами, представниками органів державного нагляду, місцевого самоврядування, громадських організацій, підрядчиками, покупцями, постачальниками, мешканцями міста і представниками засобів масової інформації. Зустріч відбулася 18 червня в Академії АрселорМіттал.

«Чого я очікую від зустрічі? Перш за все - взаєморозуміння. Для мене воно полягає в загальній повазі. Якщо ми тут, значить, ми прийшли до розуміння того, що готові покращувати наші взаємини. І ми взаємодіятимемо і далі. Адже громадськість, в середовищі якої ми працюємо, є дуже важливою для нашого успіху. Вона є основною зацікавленою групою для нашої компанії, і ми усвідомлюємо її особливу роль. Ми не хочемо діяти тільки в якийсь короткий проміжок часу, нас турбує майбутня діяльність на довгий строк. Ми хочемо забезпечити майбутні покоління такими хорошими умовами життя, які, як мінімум, були у нас. Сьогодні ми хочемо внести свої пропозиції, а також погодитися з деякими вашими «правилам гри» для того, щоб забезпечити плідну співпрацю. Я чекаю стійкого розвитку наших взаємин. Всі ми знаходимося в одному човні і маємо намір подорожувати довго, щоб разом досягти гавані», - сказав під час форуму генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе.
Під час своїх виступів учасники форуму обговорили ряд актуальних і важливих питань, пов'язаних з соціальними і екологічними проблемами, питань освіти і працевлаштування молоді. Всіх присутніх зацікавила пропозиція ректора Національної Металургійної академії України Олександра Учителя про створення дорадчого органу з представників адміністрації підприємства, міськвиконкому і організацій міста для співпраці і вирішення різних важливих питань.

Голова адміністрації з виробництва Володимир Шеремет підкреслив: «Підприємству «АрселорМіттал Кривий Ріг» потрібні хороші відносини, будь то вигідні комерційні взаємозв'язки з постачальниками і споживачами або ширші зв'язки з усіма зацікавленими сторонами, яким небайдуже те, що ми робимо і як ми ведемо нашу діяльність. Ці відносини можуть допомогти нам досягти комерційного успіху, зміцнити нашу репутацію надійного корпоративного лідера, якому можна довірити своє майбутнє»

«В основі нашої взаємодії з громадськістю лежить розуміння того, що діяльність компанії впливає на оточуюче суспільство. Деякі наші дії неприйнятні для суспільства, тоді як інші просто необхідні. Ми повинні визначити ступінь нашого впливу і керувати ним, зважаючи на права інших людей та їх пріоритети. Діяльність підприємства з місцевим співтовариством будується, перш за все, на принципах партнерства», - відзначив директор з соціальних та загальних питань Олександр Зозуля.

У результаті, цілі зустрічі були досягнуті. Зацікавлені сторони зібралися разом для того, щоб поділитися інформацією і прийняти оптимальні рішення. І головне, що ці рішення були ухвалені спільно. Попереду - ще багато роботи. Найближчим часом плануються збори фокус-груп за напрямками. У липні відбудеться зустріч з питань екології, у вересні - зустріч з покупцями.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).