ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

1678 щасливих вражень від «Паруса», «Сучасника» і «Буревісника»

Скінчилась перша зміна у дитячих оздоровчих таборах ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Хлопчики та дівчатка, чиї батьки працюють на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», полюбляють влітку відпочивати у дитячих оздоровчих таборах підприємства. Два таких табори – «Парус» і «Сучасник» - розташовані на березі Чорного моря, а «Буревісник» - Азовського. Протягом першої зміни у цих таборах загалом відпочили 1678 дітей. Путівки для них батьки придбали на підприємстві по пільговим цінам. За інформацією управління житлово-комунального господарства підприємства, тільки на капітальні і поточні ремонти за час підготовки цих дитячих об’єктів до літа ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратило більше 4 млн. 476 тис. грн.

У дитячих оздоровчих таборах підприємства працюють професійні колективи вихователів та організаторів. Тому 21 день перебування у «Парусі», «Сучаснику» та «Буревіснику» завжди повний незабутніх вражень від багатьох цікавих подій – спортивних змагань, творчих конкурсів, концертів, занять у різноманітних гуртках і студіях. Діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням з обов’язковими м’ясними стравами, молочними продуктами, овочами і фруктами. На добу на харчування однієї дитини у оздоровчих таборах підприємства витрачається 33 грн. 60 коп. У кожному таборі працює своя дитяча їдальня, найбільша – у «Парусі», вона розрахована на 1000 місць. В їдальнях працюють кваліфіковані спеціалісти із складу управління громадського харчування і торгівлі ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).