ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Довірчий діалог в атмосфері взаєморозуміння

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в черговий раз  продемонструвало свою прихильність до задоволення бажань і потреб вітчизняного споживача металопрокату.
На запрошення керівництва і адміністрації підприємства минулого четверга тут побували представники ряду українських організацій, які купують сталеву продукцію з криворізькою маркою.  В ході зустрічі була організована екскурсія в цех переробки металопродукції, де партнери ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» змогли на власні очі переконатися в можливостях підприємства, отримати вичерпну інформацію по питаннях, що цікавили їх, і висловити свої прохання, пропозиції і побажання. Зустрічали партнерів і розмовляли з ними - директор з внутрішніх продаж - начальник управління збуту ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Шалімов, заступник директора прокатного департаменту Сергій Вакуленко, начальник цеху переробки металопродукції Микола Евтушенко.

Приводом для зустрічей із споживачами вироблюваної підприємством продукції служить прагнення керівництва і адміністрації ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працювати на вітчизняному ринку не тільки відкрито і прозоро, але і з найбільшою ефективністю.  
- Ми хочемо, - підкреслив Володимир Шалімов, - щоб працюючи з нами, наші партнери відчували себе комфортно. Організовуючи зустріч, ми ставили перед собою мету показати наші можливості  в реалізації продукції наших прокатних станів, зокрема - немірних довжин, продемонструвати види упаковок цієї продукції і почути наших колег. Це була взаємна зустріч на користь кожної сторони.

Готовність до зустрічі і відкритого діалогу підтвердила і своєрідна виставка, організована для гостей в цеху переробки металопродукції. На ній увазі споживачів були представлені всі види продукції підприємства - від арматури і катанки до куточка і смуги. При цьому була дана вичерпна інформація про властивості металопрокату, шляхи відвантаження і про прийняту на підприємстві цінову політику.

Було відзначено, що з продукції немірних довжин ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» може робити за замовленням покупців продукцію тих довжин, які їм потрібні. Упаковувати цю продукцію підприємство може теж за бажанням покупця - як насипом, так і «в замок». А для покупців, які куповують продукцію обсягом понад 1000 тонн, надається 5% знижка.  
Ці і інші преференції для вітчизняного споживача металопрокату партнерами ВАТ «АрселорMіттал Кривий Ріг» зустріли з великим схваленням.

- Ми ще раз переконалися в тому, - сказав представник інтересів приватного підприємства «Ямал» Сергій Воронов, - що ставлення до своєї продукції на цьому підприємстві стало цивілізованішим, ніж 5-10 років тому.  Зараз підприємство обернулося лицем до покупця.  Багатьох з нас, і мене зокрема, цікавило питання про те, чи можна забирати немірні довжини автотранспортом, а не вагонами. Виявилось, що можна. І при цьому - без приплати за самовивезення. Це дуже хороший крок «АрселорМіттал Кривий Ріг» назустріч нашим покупцівським інтересам.

- Наші партнерські стосунки з ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» тривають вже не перший рік. І сьогодні я прийшов до однозначного висновку, що попереду у нас дуже довгострокова перспектива. Адже між нами є взаєморозуміння. У непросте економічне сьогодення на  підприємстві проведена велика робота по зближенню з нашими інтересами. Зокрема, дуже істотно прискорилися терміни виконання замовлень, швидше досягаються домовленості по виникаючих питаннях.  Але всім нам хочеться, щоб  відвантаження було ще швидшим, а знижки при великих об'ємах покупок ще щедрішими. І сьогодні ми почули, що це можливо, - відзначив заступник директора компанії «Вікант» Станіслав Тузов.
Особливуй цікавість в ході зустрічі викликали можливості ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконувати замовлення споживачів металопрокату на продукцію немірних довжин.
- Якщо бути чесним, - сказав представник фірми «Інтербуд» Василь Сершень, - я навіть не уявляв, що в цьому питанні підприємство готове виконати будь-які наші побажання. Це просто фантастика, що ту ж арматуру або смугу тут можуть упаковувати в пачки завдовжки від одного метра! Адже це достатньо трудомісткий і непростий процес. Також ми бачили тут дріт для армування залізобетонних конструкцій, він нітрохи не відрізняється від того, який виготовляють метизні заводи, а реалізується – за більш низькими цінами.
Враховуючи взаємність інтересів, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявило в ході зустрічі про своє прагнення не тільки в цілому розширити об'єм продажів, але і підвищити питому частку реалізації в цьому об'ємі арматури немірної довжини профілем від 16 до 32 мм.

- На сьогодні це не самий затребуваний на вітчизняному ринку вид продукції, але попереду у нього цілком хороші перспективи і це потрібно враховувати,
- сказав заступник директора прокатного департаменту  Сергій Вакуленко.  
Ділячись враженням від зустрічі, комерційний директор підприємства «Промсталь» Роман Колчанов особливо підкреслив її загальну значущість і виказав упевненість, що зустрічі із споживачами своєї продукції ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводитиме завжди.
 
- Наші партнерські взаємини постійно розвиваються. Сьогодні вони знаходяться на дуже високому рівні. І це той рівень, який ми всі повинні зберегти при будь-якій економічній ситуації в нашій країні і світі. Результатом зустрічі я дуже задоволений.  Вона дала нам багато нової інформації, і тепер, будуючи наші партнерські інтереси на взаємовигідній основі, ми працюватимемо ще активніше і продуктивніше,
- сказав він.
Залишилися задоволені зустріччю і у ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

- Вона показала нам, - сказав Володимир Шалімов, - що покупці дійсно ставляться до нас як до свого стабільного і надійного партнера. Тому що тільки партнерам можна ставити питання з упевненістю в чесності відповідей, які будуть на них дані. З іншого боку, в ході діалогів, що відбулися, окреслився круг завдань, які вимагають невідкладного рішення. Ми їх вирішуватимемо.  І одна з таких задач -  ще більш широко і ретельно доводити до покупця і наші можливості, і умови, на яких ми працюємо і готові  з ними сьогодні працювати. Ми хочемо мати більше можливостей в реалізації своєї продукції. Ця зустріч, як і зустрічі, проведені раніше, допоможе нам визначитися з тим, що ж ще потрібно сьогодні на внутрішньому ринку. А це - підгрунтя для напрацювання нових пропозицій.

Глава адміністрації з виробництва підприємства Володимир Шеремет підкреслює:
- Для нас дуже важливо відповідати вимогам наших споживачів і швидко реагувати на всі їх замовлення. Ми розуміємо, що наші споживачі теж знаходяться в невизначеній ситуації, замовлення від них можуть надходити в останню мить.  Тому ми повинні знаходитися в стані готовності відвантажити продукцію вчасно, тоді, коли це потрібно покупцеві. А значить - ми повинні удосконалюватися в управлінні нашою системою роботи із споживачем, створювати такий рівень мотивації взаємодій з нашими партнерами, який сприяє поліпшенню і їх роботи теж. Ми поставили перед собою завдання завжди знаходитися в стані швидкого і ефективного реагування. Це завдання  вирішується не тільки за рахунок наших зусиль у сфері розробки і розвитку інновацій, але і завдяки прямим контактам нашого персоналу з продаж з нашим споживачем.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).