ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Правила + Дисципліна = Нульовий травматизм

Засідання Керівного Комітету.

8 липня відбулося чергове засідання Керівного Комітету проекту « Прагнення до нуля» під головуванням генерального директора Ж.Жуе.

На порядку денному були питання різного напряму.

Підбито підсумки виконання заходів щодо пріоритетних напрямів проекту «Прагнення до нуля» першого півріччя 2009 року. Звіт надав директор з охорони праці В.Кириленко.

Активну участь в обговоренні заходів щодо пріоритетних напрямів проекту «Прагнення до нуля» на друге півріччя взяли члени Керівного Комітету: посилення ролі бригадира, як безпосереднього керівника робіт в первинному осередку трудового колективу; реалізація візуального моніторингу застосування засобів індивідуального захисту при виконанні основних виробничих операцій.

На засіданні Керівного Комітету була надана презентація з забезпечення працівників підприємства спецодягом, спецвзуттям та іншими ЗІЗ. Голова адміністрації з постачання С.П.Сінха висловив думку щодо якості постачених засобів індивідуального захисту, яка безпосередньо позначається на термінах користування ЗІЗ і, як наслідок, призводить до додаткових витратами на нх.

Також були розглянуті підсумки виконання оцінних показників основних напрямів проекту для заохочення структурних підрозділів за прагнення до нульових показників виробничого травматизму.

Підсумки першого півріччя і постановочні завдання по пріоритетних напрямах проекту «Прагнення до нуля» оформлені протокольним рішенням.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).