ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У виграші і рибалки, і вболівальники

Весело і з користю відзначили День рибалки робітники коксохімічного виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». З ініціативи профспілкового комітету та при підтримці Криворізької міжрайонної організації спілки мисливців та рибалок України на базі відпочинку «Світанок» відбулися змагання з спортивного лову риби.

Ці змагання також присвячувалися 75-річчю підприємства. Серед учасників були не тільки рибалки зі стажем, а й представниці прекрасної половини, діти.

Путь до перемоги був нелегким, учасники мали виконати декілька вправ. Обов’язкове для усіх – вміння керувати весловим човном. Потім – лов риби з берегу, або з човна на вудку чи спінінг. На лов приділялося три години. Нагорода чекала на тих, хто спіймає більше риби, у кого вона виявиться найбільшою, чий улов по вазі стане самим важким. Вболівальники також не залишились осторонь. «Риба» - так називався турнір з доміно.

- Незважаючи на різні результати змагань, у виграші залишились усі, - говорить працівник коксового цеху №1 Олександр Шляхтич. – Ми отримали прекрасний заряд бадьорості, гарного настрою. Я дуже вболівав за свою дочку Катю і дуже радий, що вона перемогла в одній з номінацій, спіймала 35 маленьких рибинок. Так що сьогодні ввечері на нас чекає смачна юшка.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).