ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Фінальний акорд Кубка міста, або Наші у фіналі

Фінальний матч Кубка міста з футболу відбувся 12 вересня за участю команди «Міттал», що представляла ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Гравцям «Міттала» протистояла сильна та досить досвідчена команда наших підрядчиків ТОВ НВФ «Еверест» з такою ж назвою.

Цей матч був дуже відповідальним та важливим для обох команд, але ж стати чемпіоном міста - справа серйозна. Особливо увагу суперники приділяли грі в захисті та боротьбі за м’яч у центрі поля. Першими помилку допустили захисники «Евересту». Вдало скориставшись нею, команда «Міттал» відкрила рахунок. Наші суперники активізували гру в атаці, й їхні зусилля призвели до успіху. Рахунок .- 1:1. До кінця матчу жодній з команд не вдалося переломити хід поєдинку. На табло продовжували горіти дві одиниці. Вони якнайкраще відображали співвідношення сил на полі.

Але матч все-таки кубковий, фінальний. І володаря омріяного трофея визначила «футбольна лотерея» - серія післяматчевих пенальті. Перший же удар нашого гравця воротар суперників відбив. «Холостим» був і один із ударів «еверестовця». Та знову не пощастило гравцю «Міттала» - м’яч попав у штангу. Вболівальники затамували подих… Одним ударом футболіст «Евересту» може вирішити долю Кубку. Розбіг, удар і… наші гравці схопилися за голови, а суперники та вболівальники «Евересту» радісно кинулись до гравця, який забив пенальті. Кінцевий рахунок зустрічі 4:3.

Ми вітаємо «Еверест» з перемогою. А нашим гравцям бажаємо виграти Кубок через рік.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).