ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Нова Політика якості «АрселорМіттал Кривий Ріг» – орієнтація на споживача

Кривий Ріг, 9 лютого 2010 р. Сьогодні керівництво ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» затвердило нову Політику якості підприємства. Політика базується на новій стратегії підприємства і задає напрямок до значного підвищення ефективності роботи, підвищення продуктивності праці, вдосконалення якості продукції і зростання конкурентоспроможності шляхом впровадження інструментів системи «Бережливе виробництво», розробленої в Японії і визнаної в цілому світі.

Політика якості підлягає перегляду щороку відповідно до поточних завдань, що повстають перед підприємством.  В умовах подолання кризових явищ на ринках збуту металопродукції особливо актуальним є питання оптимізації роботи зі споживачами.  В основі нової політики – ще більша увага до споживачів. Вона передбачає необхідність точних специфікацій споживачів, чітке розуміння їх запитів, а також організацію виробництва в повній відповідності до специфікацій споживачів.

«Наша нова політика чітко робить наголос на споживачеві і виводить нашу роботу з клієнтами на цілком новий рівень» – відзначає генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе. «На відміну від масового виробництва в минулому, ми сьогодні переходимо до більш індивідуального підходу в роботі з кожним споживачем. Нам потрібно бути більш гнучкими і динамічними, щоб підлаштовуватись під потреби клієнтів.  Це принципово новий підхід, який полягає в тому, щоб виявити переваги підприємства перед конкурентами і надати кожному споживачеві унікальну можливість співпраці з ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).