ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - генеральний спонсор юнацького турніру з баскетболу на кубок Вадима Гурова

В Кривому Розі відбувся десятий ювілейний юнацький турнір з баскетболу, генеральним спонсором якого є ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Команді школярів Тернівського району, що посіла перше місце, почесний металург України, народний депутат трьох скликань Вадим Гуров вручив іменний кубок спортивного змагання.
В 2010 році традиційний спортивний турнір присвячений 66-ій річниці звільнення Кривого Рогу від фашистських загарбників. Завдяки офіційній підтримці підприємства усі 8 міських команд-учасниць отримали подарунки – нові баскетбольні м'ячі для майбутніх перемог. Крім того, команда золотих призерів, три найкращі тренери, а також найкращі нападаючий, захисник і центровий були нагороджені матеріально. Зовсім скоро, на самому початку весни, таке ж змагання чекає дівчат-баскетболісток.


«Честь і шана Почесному громадянинові Кривого Рогу Вадиму Гурову за відмінну організацію спортивного дозвілля молоді Кривого Рогу!» - з такими словами до всіх учасників урочистого підведення підсумків турніру звернувся голова адміністрації з виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Шеремет. – Дякую юним баскетболістам за блискучу гру. Прагнення до перемоги – це дуже важливо і в житті, і в спорті, і в професійній діяльності. Я впевнений, що ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і надалі надаватиме всебічну підтримку таким видатним спортивним подіям».

«Сьогодні діти – завтра народ України», – відзначає Вадим Гуров. – Це гасло перекликається зі слоганом корпорації АрселорМіттал - «Змінюємо майбутнє». Саме зараз ми спільно з підприємством допомагаємо школярам формувати їх майбутні устремління, характери, світогляд. Ми забираємо їх з вулиць і від екранів комп'ютерів, повертаючи до спорту. Я сам в юності багато займався футболом і баскетболом до того, як професійно і надовго захопився металургією. Після закінчення Дніпропетровського металургійного інституту в 1959 році я протягом 40 років працював на криворізькому металургійному підприємстві. Подолав шлях до начальника двох цехів: мартенівського та конвертерного. І саме трудовим колективом підприємства був висунутий кандидатом в народні депутати України в 1994 році. В ці дні я дуже вдячний керівництву ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», і зокрема генеральному директорові Жану Жуе, за активну підтримку розвитку масового дитячого спорту в місті. Позитивне відношення підприємства до спортивних змагань, бажання зробити їх яскравішими та якіснішими – все це ще раз підтверджує, що ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – сучасна соціально-орієнтована компанія».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).