ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Нещасний випадок в паросиловому цехy

8 квітня 2010 р. на території ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стався нещасний випадок з працівником підрядної організації ЧП «Компанія Укрбудпроект». Бригада організації-підрядчика в кількості 6 осіб за письмовим дозволом виконувала роботи по ремонту м’якої покрівлі будівлі деаераторно-живильної установки №3 паросилового цеху згідно розробленої ремонтно-технічної документації. В 14:00 на покрівлі сталося часткове руйнування плити перекриття даху будівлі. Один з покрівельників, запобіжний пояс якого не був закріплений за страхувальний канат, впав з висоти майже 10 м в отвір, що утворився, при цьому він отримав травми несумісні з життям.


Обставини нещасного випадку в даний момент з’ясовуються. На підприємстві припинені всі роботи на покрівлях будівель і споруд. Проводяться перевірки технічного стану покрівель і дотримання порядку дозволу виконання робіт на покрівлях будівель і побудов підприємства.


Жан Жуе, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Для нас найважливішим завданням є забезпечення повної безпеки на території підприємства – не лише наших співробітників, але і представників підрядних організацій. Паралельно зі спеціальним розслідуванням державною комісією ми проводимо внутрішнє службове розслідування спільно з нашим партером – підрядною організацією, в якій працював загиблий. Ми зобов’язані докласти максимум зусиль для прийняття негайних корегуючих  дій і зробити все, що в наших силах, щоб це не повторилося. Ми висловлюємо наші щирі співчуття родині загиблого та його близьким».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).