ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

774 нагороди працівникам ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до Дня металурга і гірника

16 липня 2010 року відбулося нагородження кращих працівників ВАТ «АрселорМіттал Кривою Ріг» у зв'язку з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Загалом нагороди цього дня отримали 774 працівники підприємства. На урочистому вечорі в Палаці культури металургів п'ять працівників отримали відомчі нагороди – Почесні грамоти Комітету Верховної Ради України з питань промислової та регуляторної політики та підприємництва. Серед нагороджених – директор департаменту з виробництва чавуну Владислав Листопадов, директор з економіки Віталій Конопацький, начальник ремонтно-механічного цеху №2 Юрій Коновалов, машиніст крану металургійного виробництва цеху блюмінг №1 Сергій Харченко, машиніст екскаватору (в кар'єрі) рудоуправління Юрій Шумський.

Директор з економіки ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Віталій Конопацький, який  отримав грамоту парламентського комітету промислової та регуляторної політики за активну участь в розробці багатьох нормативних актів, в тому числі й останнього «Меморандуму між урядом, хімічними підприємствами та підприємствами гірничо-металургійного комплексу (ГМК)», скромно відзначив, що при врученні нагороди напевно враховувався і його значний стаж на даному підприємстві.

Директор департаменту з виробництва чавуну Владислав Листопадов, нагороджений грамотою за багаторічну працю та особистий внесок у розвиток галузі, на питання – які саме заслуги зіграли свою роль в здобутті нагороди, поміркувавши, відповів, що швидше за все, це керівництво доменним цехом №2 в «АрселорМітал Кривий Ріг» і найбільшою доменною піччю в Україні – ДП 9. Проте він одразу спрямував розмову до планів з реструктуризації департаменту з виробництва чавуну, планові ремонти та модернізацію, чим підтвердив, що металурги дивляться в майбутнє.

Чимало працівників підприємства отримали нагороди та визнання від обласної та місцевої влади. Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадій Темник вручив нагороди обласного рівня працівникам ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - 3 Почесних грамоти Дніпропетровської обласної державної адміністрації, 4 листа-подяки Голови Дніпропетровської облдержадміністрації, а також 3 Грамоти обласної Ради. Працівникам ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як містоутворюючого підприємства, також вручено 3 Нагрудні знаки Криворізького виконкому міськради «За заслуги перед містом» 3 ступеню, 5 Почесних грамот Криворізького виконкому міськради, 14 Грамот Криворізького виконкому міськради та 20 Почесних грамот Дзержинського райвиконкому. Крім того, ще 3 грамоти керівники підприємства отримали від Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнадзору, а начальник вуглепідготовчого цеху коксохімічного виробництва Сергій Селін нагороджений Нагрудним знаком Дніпропетровської обласної державної адміністрації «За розвиток регіону».

Андрій ГАЛЬЧЕНКО, заступник міського голови м. Кривий Ріг: «Гірничо-металургійна галузь є передовою в нашій країні, здебільшого завдяки величезному внеску ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Знаючи про славні традиції та плідну працю його працівників, можна з впевненістю сказати, що це підприємство є флагманом не лише в Кривому Розі, але й в масштабах всієї України. Окремі слова вдячності хочеться висловити за успішну реалізацію спільних соціальних проектів і активну участь в житті міста ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - підприємства з великим майбутнім, на якому працювали ще наші діди та прадіди».

Олександр ЗОЗУЛЯ, директор з соціальних і загальних питань ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В цей день ми традиційно вшановуємо своїх працівників, тих, чиїми руками створювалась легендарна «Криворіжсталь» і чиєю працею сьогодні розвивається «АрселорМіттал Кривий Ріг» - найбільше підприємство з виробництва сталі в Україні. Наші працівники завжди були пріоритетом корпоративної соціальної політики. Саме тому, незважаючи на кризу і складні економічні умови, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  виконує свої соціальні зобов’язання. На даний момент завершується будівництво двох житлових будинків для наших працівників на 165 квартир, які будуть здані у вересні. Працюють бази відпочинку, де з початку літа вже відпочило майже 22 тисячі наших працівників та членів їх сімей, 6 тисяч працівників зможуть покращити своє здоров’я в оздоровчих комплексах підприємства, 5 тисяч дітей наших працівників відпочинуть протягом канікул в наших дитячих таборах на березі Чорного і Азовського моря. І вже зовсім скоро, 4 серпня, ми відкриємо нову поліклініку, в будівництво якої підприємство інвестувало 27 млн. грн. і для якої закуплене найсучасніше медичне обладнання. Все це підтверджує те, що люди були і залишаються нашим головним капіталом і найбільшою цінністю компанії АрселорМіттал. Крім того, наше підприємство вже виділило 6 млн. грн. на ремонт міських шкіл Дзержинського та Інгулецького районів м. Кривий Ріг і 3,5 млн. грн. - на ремонт міських лікарень, оскільки ми вірні взятим на себе зобов’язанням покращувати життя мешканців нашого міста».

До Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості адміністрацією і профспілковим комітетом ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ухвалено спільну постанову про нагородження та матеріальне заохочення працівників підприємства. Почесне звання «Честь і гордість «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2010 році надано 25 працівникам. Це звання, найвище на підприємстві, надається за значний особистий внесок у розвиток підприємства, високий професіоналізм, новаторство та багаторічну відданість колективу ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», його завданням і традиціям. Таке звання надається працівникам підприємства, а також пенсіонерам-ветеранам, які відпрацювали не менше 25 років (для чоловіків) і 20 років (для жінок). Крім того, на честь Дня металурга і гірника ще 234 працівники нагороджено Грамотами від адміністрації і профкому підприємства, 222 працівники – дипломами «Кращий за професією», 232 працівники – листами-подяками.

Олександр ІОСЬКОВ, в.о. голови адміністрації з виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Останні 12 місяців виявилися одними з найскладніших за всі 76 років діяльності підприємства. Фінансово-економічна криза змусила консолідувати сили, терпіння та професіоналізм. Наше підприємство вистояло, дотримуючись правильної стратегії, яку обрала компанія АрселорМіттал. Ми здолали всі складнощі здебільшого завдяки самовідданій праці всіх тих, хто своїми руками добуває руду та виробляє сталь. Я знов підкреслю, що основною цінністю ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є його колектив, його незамінні люди. Хай і надалі металургів і гірників Кривого Рогу супроводжують стабільність і успіх!»

Урочистому вечору, присвяченому Дню металурга і гірника, передували мажорні музичні ритми у виконанні зразкового духового оркестру Криворізької міської музичної школи №4 під керівництвом Олега Калюжного. А завершилася церемонія нагородження традиційним концертом за участю талановитих працівників підприємства та зірок української естради. В програмі концерту брали участь вокальний ансамбль «Сузір'я талантів», творчі колективи Палацу культури металургів і український співак, учасник другого сезону шоу «Народна зірка» Петро Чорний, який щиро привітав всіх присутніх металургів з їхнім професійним, значним для всієї країни, святом.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).