ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Звернення п. Міттала з нагоди 5-oї річниці купівлі АрселорМіттал Кривий Ріг

5 років тому ми прийшли в Україну в Кривий Ріг на славетний комбінат «Криворіжсталь». Ми ставили перед собою мету створити на його базі сучасне, динамічне та конкурентоздатне підприємство. За минулі 5 років ми інвестували мільярди гривень в розвиток комбінату. Ми послідовно виконували свої інвестиційні зобов'язання, здійснювали модернізацію виробництва, будували нові потужності, встановлювали нове, екологічно безпечніше обладнання.  Наша стратегія полягала в тому, щоб створювати тут продукцію, яка б була конкурентоспроможною на світовому ринку. Я вірю, що це відповідає як інтересам людей в Кривому Розі, так і всієї України, в економіці якої металургія та конкретно наше підприємство відіграють ключову роль.

Ці п'ять років ми діяли як законослухняний бізнес і як відповідальний працедавець, який виконував свої зобов'язання навіть під час найсуворішої кризи в історії металургійної галузі. Хочу висловити свою подяку нашій сильній управлінській команді в Кривому Розі, яка витримала випробування кризою і сьогодні продовжує здійснювати повномасштабну програму трансформації підприємства.

Сьогодні ми є не лише найбільшим іноземним інвестором в Україні, але й одним з найбільших платників податків та одним з найбільших працедавців в країні. Люди завжди були і залишаються нашою головною цінністю. Ми пишаємося тим, що зарплати на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одними з найвищих в галузі, і ми продовжуємо свої соціальні інвестиції в розвиток наших співробітників, в їхні безпеку та здоров'я.

Ми вклали десятки мільйонів гривень у вирішення соціальних проблем Кривого Рогу. У нас склався конструктивний діалог з владою міста, де ми є містоутворюючим підприємством. Всі ці роки ми спільно з місцевою та регіональною владою Дніпропетровської області вирішували питання, що виникали, і діяли як партнери.

У нас склалися конструктивні партнерські стосунки з центральними органами влади в Києві. Спільно ми шукали адекватні відповіді на ті виклики, які поставила перед українською металургією криза. Всі труднощі, які виникали на цьому шляху, ми вирішували за столом переговорів в атмосфері довіри, взаєморозуміння і поваги.

Хочу висловити вдячність Президентові України Віктору Федоровичу Януковичу за нашу 3-годинну зустріч минулого тижня та за можливість обговорити широкий спектр питань щодо нашої діяльності в Україні. Для мене було принципово важливо почути позицію Президента та отримати гарантії безпеки наших інвестицій, а також підтвердження зацікавленості держави і далі розвивати співпрацю з нашою компанією та створювати максимально сприятливі умови для подальших інвестицій. Взаєморозуміння, досягнуте на нашій зустрічі, стало важливим сигналом для світового бізнесу про стан інвестиційного клімату в країні та зацікавленості української влади в залученні нових іноземних інвестицій.

Сьогодні, в день п'ятої річниці нашого приходу в Україну та становлення як національного виробника, я хочу підкреслити нашу відданість Україні, її людям, а також наш намір і надалі розвивати наше підприємство в Кривому Розі. Ми зацікавлені в реалізації нових проектів в Україні і готові інвестувати в них, зокрема в проекти з переробки окислених руд. Україна була і залишається для нас не лише дуже важливим ринком, але й перспективним місцем для розвитку металургії. Ми переконані в життєздатності української металургії, її можливостях розширювати вплив не лише на традиційні ринки, але і підкорювати нові рубежі.


Лакшмі Міттал,
Голова і Виконавчий директор
ArcelorMittal

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).