ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Візит фінансового директора компанії АрселорМіттал, членa правління групи Адітьї Міттала. Фоторепортаж

14 квітня ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав фінансовий директор компанії АрселорМіттал, член правління групи Адітья Міттал. Метою візиту стало обговорення стратегії розвитку підприємства на 2014-2020 рр. в рамках єдиної стратегії компанії АрселорМіттал. Адітья Міттал і прибулі з ним член Правління Групи Судхир Махешварі та Віце-президент компанії, член Правління Групи АрселорМіттал Крістоф Корн’є разом з топ-менеджментом підприємства обговорили плани з розвитку ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і детально розглянули стратегію розвитку ГЗК і сталеплавильного підрозділу. Також гості побували на виробничих об'єктах, де в рамках програми модернізації підприємства проходить масштабне оновлення.


- Адітья Міттал на оглядовому майданчику кар'єру БІС-2 гірничого департаменту.

– Глава адміністрації з гірничорудного виробництва Ігор Щетінін демонструє гостям кар'єр БІС-2.

– Правила техніки безпеки – одні для всіх. На передньому плані член Правління Групи АрселорМіттал Судхир Махешварі, фінансовий директор компанії АрселорМіттал Адітья Міттал, глава технічної адміністрації ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон і член Правління Групи АрселорМіттал Крістоф Корн’є одягають індивідуальні засоби захисту перед візитом до рудозбагачувальної фабрики №2 гірничого департаменту.


– На рудозбагачувальній фабриці №2 глава адміністрації з гірничорудного виробництва Ігор Щетінін розповідає про можливості гірничого департаменту.
– Глава технічної адміністрації Парамжит Калон знайомить гостей з аглоцехом №2.

– Адітья Міттал ознайомився з ходом будівництва установки печі-ковша та машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) – одного з ключових інвестзобов'язань ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у виробничій сфері.

– Парамжит Калон: «Перша на нашому підприємстві МБЛЗ дозволить перейти від застарілих і неефективних технологій до безперервного розливання сталі, що істотно збільшить ефективність виробництва, забезпечить значне енергозбереження та зменшення викидів».
– Разом з генеральним директором ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Рінатом Старковим і топ-менеджерами підприємства Адітья Міттал відвідав мартенівський цех.


– Зустріч вдалася: Рінат Старков та Адітья Міттал обговорили перспективи розвитку підприемства.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).