ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Відкриття санаторію-профілакторію «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» після капітального ремонту. Фоторепортаж.

5 жовтня 2011 після завершення капітального ремонту було відкрито санаторій-профілакторій «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Реконструкція шестиповерхового спального корпусу відділення, в якому розташовані номери, їдальня, спортзал і лікувальна база, включала капітальні та поточні ремонтні роботи, а також закупівлю нового обладнання і технічне переоснащення відділення № 1. Загальна вартість робіт - близько 10 млн. грн.

Санаторій-профілакторій «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює цілий рік за безперервним графіком. В цілому, в 2006-2010 рр.. в санаторії-профілакторії були оздоровлені 24 000 співробітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Лікувально-оздоровча установа складається з двох відділень і розрахована на 410 місць.5 жовтня медичний персонал оновленого санаторію-профілакторію ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняв перший заїзд пацієнтів. До цього протягом 4 місяців тут велися капітальні та поточні ремонтні роботи.


На відкритті були присутні в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ігор Щетінін, голова профспілкового комітету підприємства Юрій Бобченко, а також заступник секретар міськради Кривого Рогу Сергій Маляренко. Червону стрічку було урочисто перерізано.
Ігор Щетинін,  в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сьогодні ми відкриваємо наш санаторій-профілакторій «Джерело» після масштабного ремонту, завдяки якому умови для оздоровлення наших працівників стали більш комфортними. Упевнений, що наші працівники, які своєю нелегкою щоденною працею вносять вклад у постійний розвиток підприємства, в економіку своєї країни, гідні якісного відпочинку та умов оздоровлення. Ласкаво просимо в оновлений санаторій-профілакторій «Джерело»! »

Гості оновленого санаторію відвідали коридори і холи, де були проведені капітальний ремонт і заміна всіх дверей на металопластикові. Крім того, нове обличчя отримали фасад будівлі та її ганок.Повністю оновлено їдальню профілакторію, де була встановлена нова система кондиціювання та замінено освітлення. Тепер харчуватися пацієнти санаторію будуть у більш комфортних умовах.На кухні відремонтованого санаторію встановлено нове технологічне обладнання, представлене сучасною роздавальною лінією і холодильною камерою.У зимовому саду профілакторію також були також проведені масштабні ремонтні роботи. Тепер тут розміщується танцювальний зал, де працівники санаторію планують проводити для своїх пацієнтів розважальні заходи.


Лікувальна база санаторію поповнилася новою лазерною установкою Lasermed, необхідною для лікування гострих серцево-судинних захворювань, неврології та широкого спектру хронічних захворювань. Вартість нового лазерного обладнання - 313 тис. грн.

Санаторій-профілакторій «Джерело» займає перше місце серед найбільших лікувально-оздоровчих комплексів Дніпропетровської області у зв'язку з тим, що він здатний приймати більше чотирьох з половиною тисяч чоловік щорічно. Медзаклад являється другим за рахунком санаторієм в Україні за кількістю місць більше двох сотень.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).