ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Звіт про витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на відпочинок і оздоровлення працівників в 2011 р.

Кривий Ріг, 1 листопада 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше металургійне підприємство України, направило на відпочинок і оздоровлення працівників та їхніх сімей в 2011 р. близько 94 млн. грн. (в 2010 р. – близько 80 млн. грн.). Ці кошти підприємство вклало в розвиток і обслуговування своєї масштабної соціальної інфраструктури – дитячих оздоровчих таборів, баз відпочинку та пансіонатів, а також виділило на закупівлю санаторно-курортних путівок в здравниці України для робітників.

На утримання, розвиток і ремонти об'єктів відпочинку, оздоровлення та лікування Бізнес-планом підприємства на 2011 рік передбачено 57,7 млн. грн., з них:
• на утримання – 24,7 млн. грн..;
• на розвиток і ремонти – 32,9 млн. грн.

За 9 місяців 2011 року на утримання, розвиток і ремонти об'єктів відпочинку, оздоровлення та лікування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» витрачено 50 млн. грн., з них:
• на утримання – 24,1 млн. грн.;
• на розвиток і ремонти – 25,9 млн. грн.

Серед основних робіт з розвитку об'єктів відпочинку та оздоровлення працівників в 2011 р. було здійснено ремонти фасадів, покрівель спальних корпусів, спорткомплексів, їдалень пансіонатів, дитячих таборів і баз відпочинку, заміну дверних блоків і вікон, благоустрій пляжних територій, а також реконструкцію санаторію-профілакторію «Джерело». Витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на капітальний ремонт лікувального відділення санаторію-профілакторію із закупівлею нового обладнання та удосконаленням лікувально-оздоровчої бази склали близько 10 млн. грн.

Діти працівників
В 2011 році в дитячих оздоровчих таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», кожен з яких працював в три зміни по 21 дню, оздоровлено більше п'яти тисяч дітей працівників підприємства: у ДОТ «Вітрило» - 2 079 чол.; у ДОТ «Буревісник» - 1 800 чол.; у ДОТ «Сучасник» - 1 152 чол.

Пільгова вартість путівок для дітей робітників підприємства в дитячі оздоровчі табори склала:
• ДОТ «Вітрило» – 395 грн.;
• ДОТ «Буревісник» – 385 грн.;
• ДОТ «Сучасник» – 360 грн.

В 2011 р. покращено перевезення дітей працівників підприємства в оздоровчий табір «Буревісник» (Херсонська область). Тепер в цей табір, як і в два інших, діти доставляються комфортабельними автобусами підприємства. Це виключає проміжне використання залізничного транспорту при перевезенні та пересадки в дорозі.

Впродовж всіх трьох змін дитячого відпочинку, з 5 червня по 26 серпня 2011 року, діяла традиційна спеціалізована програма медичного страхування для всіх дітей робітників підприємства, які придбали пільгові путівки в дитячі оздоровчі табори ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Згідно з програмою страхування гарантовано повне медичне обслуговування дітей у віці від 6 до 15 років в період відпочинку в оздоровчих таборах підприємства. Страхова сума на одну застраховану дитину складала 12 000 грн.

Працівники
В 2011 році в двох оздоровчих комплексах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відпочило 6 240 працівників і членів їхніх сімей. Вартість путівок для працівників підприємства в оздоровчі комплекси на берегах Чорного та Азовського морів склала (на 1 особу):
• ОК «Червоні вітрила» – 525 грн;
• ОК «Азов» – 480-560 грн.

Крім того, в літній період понад 30 тисяч робітників підприємства та членів їхніх сімей скористалися послугами п'яти баз відпочинку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», розташованих в приміській зоні на річковому березі. Також для працівників підприємства за безперервним графіком працює санаторій-профілакторій «Джерело» з двома лікувальними відділеннями, розрахований на 410 місць. Пільгова вартість путівки в профілакторій для працівників підприємства складає (на 1 особу) 231 грн.

В 2011 р. змінено систему фінансування оздоровлення робітників підприємства в санаторії-профілакторії «Джерело». Цього року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відмовилося від частини компенсації за рахунок коштів Фонду соцстрахування України. Від січня 2011 р. утримання та обслуговування профілакторію повною мірою забезпечується підприємством. Це дозволяє направити більше коштів на харчування та медикаменти, а також протягом року надавати безкоштовні путівки ветеранам підприємства. За 9 місяців 2011 р. 239 ветеранів підприємства скористалися правом отримання безкоштовних путівок в санаторій-профілакторій «Джерело». Всього за цей період в профілакторії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оздоровлено 2 115 працівників підприємства та членів їхніх сімей.  

Підприємство виділяє значні кошти на санаторно-курортне лікування та відпочинок працівників в здравницях України (лікувально-оздоровчий комплекс «ДіАнна» (пгт. Сходниця), санаторії «Карпатія» (м. Шаян), Карпати (Мукачівський р-н), «Сонячне Закарпаття» (Свалявський р-н), «Моршинський», «Миргород», «Судак», «Крим» (пгт. Партеніт), «Київ» (м. Алушта), «Золотий колос» (м. Алушта), «Полтава» (м. Саки) та ін.). За 10 місяців 2011 р. сума витрат підприємства на придбання путівок склала близько 40 млн. грн. (в 2010 р. – 32,5 млн. грн.). За цей період більше п'яти тисяч працівників і членів їхніх сімей було оздоровлено в санаторіях України. Путівки для робітників реалізуються за пільговою вартістю.

Довідка:
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має в своєму розпорядженні найкрупнішу соціальну інфраструктуру серед всіх підприємств гірничо-металургійної галузі. У приморській зоні розташовано два оздоровчі комплекси підприємства: «Червоні вітрила» на 675 місць і «Азов» на 322 місця, а також три дитячі оздоровчі табори: «Вітрило» на 693 місця, «Сучасник» на 385 місць, «Буревісник» на 600 місць. Крім того, у складі об'єктів соціальної сфери функціонують п'ять приміських баз відпочинку для працівників підприємства та їхніх сімей, а також санаторій-профілакторій «Джерело».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).