ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – в рейтингу ТОП-500 провідних компаній Центральної та Східної Європи

Кривий Ріг, 1 листопада 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» увійшло до сотні найбільших компаній Центральної та Східної Європи рейтингу ТОП-500 аудиторсько-консалтингової компанії «Делойт».

В основу дослідження, яке охопило 18 держав регіону, був покладений критерій валового прибутку компаній за результатами 2010 року. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зайняло 55 місце в рейтингу ТОП-500, істотно поліпшивши свої позиції в порівнянні з минулим роком (98 місце). В рамках дослідження компанії «Делойт» складено також перелік найбільших іноземних інвесторів в регіоні, який формується на основі сукупних доходів найбільших компаній, що контролюються інвесторами. За підсумками дослідження компанія АрселорМіттал увійшла до десятки найбільших іноземних інвесторів в Центральній Європі.

Українські підприємства представлені в рейтингу ТОП-500, головним чином, енергетичними, гірничодобувними, промисловими та транспортними активами. Серед 43 вітчизняних компаній, представлених в рейтингу цього року, 41 компанія продемонструвала зростання доходів, і лише дві – падіння, що є одним з кращих показників у всьому регіоні. Це кардинально протилежна тенденція в порівнянні з минулим роком, коли Україна опинилася серед країн, найбільш постраждалих від кризи.

Володимир Вахт, Керуючий партнер компанії «Делойт» в Україні: «Цього року дані дослідження відображують повільне відновлення економік в країнах всього регіону. Ті компанії регіону, які здатні будуть якнайкраще адаптуватися до змін попиту, умов фінансування та бізнес-середовища, будуть демонструвати найкращі результати. Проте нинішні проблеми Єврозони ставлять перед керівниками компаній нові завдання. Визначальним чинником конкурентоспроможності в найближчому майбутньому стануть інноваційні підходи в бізнесі».

Андрій Коломієць, Фінансовий директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В 2010 році ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» поступово долало наслідки світової кризи, набуваючи при цьому, як і всі інші компанії, свого унікального досвіду. Завдяки стратегічному плануванню, аналізу та повноцінному використанню тих можливостей, що надавав ринок, минулого року нам вдалося наростити виробництво в середньому на 20%. Незважаючи на всі виклики поточного року та складні економічні прогнози, ми продовжуємо комплексну програму модернізації в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і виконання всіх наших інвестзобов'язань, що свідчить про постійний розвиток і ефективність нашого бізнесу».

Довідка:
«Делойт», СНД – національна аудиторсько-консалтингова компанія, що надає послуги в сфері аудиту, оподаткування, консалтингу та корпоративних фінансів. В 2011 р. компанія «Делойт» підготувала п'ятий випуск звіту ТОП-500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи. Результати рейтингу базуються на фінансових показниках діяльності компаній з країн регіону. Дослідження є важливим індикатором стану економіки регіону в цілому та конкурентних позицій окремих країн, галузей та компаній.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).